XIAOMI, Strana 2

 
2
12 1212

Stránka 2 z 2 - 34 položiek celkom

kryt na xiaomi amazfit pace 0
Obal na Xiaomi Amazfit Pace
Kód: X318/AZU
Kryt na hodinky Xiaomi Amazfit Pace. Plastový obal na Xiaomi Amazfit Pace se na hodinky nacvakne a pevně drží. Kryt chrání hodinky proti mechanickému poškození a nepřiznivým vlivům.
€6,71
Skladom
Detail
case for amazfit 3 verge 1
Obal na Xiaomi Amazfit Verge
Kód: X239/BIL
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit Verge
€6,71
Skladom
Detail
Xiaomi redmi note 5 1
Silikónový kryt Xiaomi Redmi Note 5 - farebný
Kód: X217/ERN
Jemný silikónový obal na mobil Xiaomi Redmi Note 5. Telefón sa do puzdra zasunie a pevne drží. Tlačidlá sú prekryté slabou vrstvou silikónového obalu, tak sa prach ani vlhkosť do vnútra nedostane a pritom sú dobre ovládateľné. Obal má farebný rám a tlačidlá.  
€6,71
Skladom
Detail
Novinka
Xiaomi Mi 8 Lite a 1
Silikonový kryt Xiaomi Mi 8 lite
Kód: X234/ED
Silikonový obal na Xiaomi Mi 8 lite. hraňte si svůj nový telefon obalem přímo na něj.  
€7,11
Skladom
Detail
luxusní xiaomi Mi A1 9
Luxusný silikónový kryt Xiaomi Mi A1
Kód: X215/ERN
Jemný silikonový obal na mobil Xiaomi Mi A1. Telefón sa do puzdra zasunie a pevne drží. Tlačidlá sú prekryté slabou vrstvou silikónového obalu, tak sa prach ani vlhkosť do vnútra nedostane a pritom sú dobre ovládateľné. Obal má farebný rám a tlačidlá. Tvrdené sklá pre mobil Xiaomi  
€7,91
Skladom
Detail
Xiaomi Amazfit 2 Stratos 2
Obal na Xiaomi Amazfit 2 Stratos
Kód: X231/AZU
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit 2 Stratos
€7,91
Skladom
Detail
Xiaomi Huami AMAZFIT Pace 1
Obal na Xiaomi Huami Amazfit Pace
Kód: X312/B
Obal na hodinky Xiaomi Huami Amazfit Pace. Chraňte si své nové hodinky chytré hodinky Xiaomi Amazfit Pace. Jemným silikonovým obalem.
€7,91
Skladom
Detail
xiaomi huami amazfit pace 0
Pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Pace - remienok
Kód: X317/B
Náhradné pásik na hodinky Xiaomi Huami Amazfit Pace. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Pásky k šikovným hodinkám Xiaomi Huami Amazfit Pace sú nový módny doplnok a štýl
€7,91
Skladom
Detail
Xiaomi watch bip 1
Pouzdro pro Xiaomi Amazfit Bip
Kód: X229/BIL
Ochranný obal na hodinky Xiaomi Amazfit Bip
€7,91
Skladom
Detail
skleněný obal na xiaomi mi a3 1
Skleněný obal na Xiaomi Mi A3
Kód: X245/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Xiaomi Mi A3. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,70
Skladom
Detail
skleněný obal na xiaomi redmi 7A 1
Sklenený obal na Xiaomi Redmi 7A
Kód: X243/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi 7A. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,70
Skladom
Detail
skleněný obal na Xiaomi Redmi 8A 2
Sklenený obal na Xiaomi Redmi 8A
Kód: X247/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi 8A. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,70
Skladom
Detail
skleněný obal na Xiaomi Redmi Note 8T 1
Skleněný obal na Xiaomi Redmi Note 8T
Kód: X248/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 8T. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,70
Skladom
Detail
xiaomi mi 9 1
Skleněný obal na Xiaomi Mi 9
Kód: X329/ERN
Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 9. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.  
€9,10
Skladom
Detail
xiaomi mi 9T 1
Skleněný obal na Xiaomi Mi 9T
Kód: X330/ERN
Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 9T. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.  
€9,10
Skladom
Detail
Xiaomi Mi 8 Lite 1
OBAL NA Xiaomi Mi 8 lite - SKLENĚNÝ
Kód: X232/BIL
Luxusní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 8 lite. Chraňte si svůj nový mobilní telefon krytem přímo na něj. Kryt na Xiaomi Mi 8 lite je vyroben ze silikonu a skla. Dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho telefonu Xiaomi Mi 8 lite. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.
€11,88
Skladom
Detail

Stránka 2 z 2 - 34 položiek celkom