Remienky na hodinky

 

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,64
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,64
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky Xiaomi Mi Watch Lite 1
Silikonový pásek na Xiaomi Mi Watch Lite
Kód: PA118/AZU
Farebný silikónový pásik na hodinky Xiaomi Mi Watch Lite. Vymeňte si farebný pásik k hodinkám podľa nálady alebo podľa oblečenia. Jednoduchá výmena a inštalácia pásku.
€7,64
Skladom
Detail
Kovový magnetický pásek na chytré hodink 0
Kovový magnetický pásik na chytré hodinky
Kód: 137/VZ
Kovový magnetický remienok k šikovným hodinkám o veľkosti rozstupu 18mm, 20mm, 22 mm. Kúpili ste si nové hodinky a chcete si ich odlíšiť od štandardného prevedenia. Opasok je vyrobený z kovu vo farebnom prevedení. Jednoducho sa pripojí k hodinkám a je možné ho používať. Máte radi kovové pásiky k hodinkám, vhodný produkt pre vás.
€12,89
Skladom
Detail
nylono kožený pásek na chytré hodinky 0
Kožený - nylonový pásik na hodinky - 20mm
Kód: PA111/BEZ
Nový módny nylonový pásik na chytré hodinky doplnený kožou. Módny štýl pre vaše chytré hodinky. Odlíšte svoje hodinky novým pásikom. Hodinky sú pre veľkosť rozstupu remienka 20 mm.
€14,51
Skladom
Detail
nylono kožený pásek na chytré hodinky 0
Kožený - nylonový pásik na hodinky - 22mm
Kód: PA112/B
Nový módny nylonový pásik na chytré hodinky doplnený kožou. Módny štýl pre vaše chytré hodinky. Odlíšte svoje hodinky novým pásikom. Hodinky sú pre veľkosť rozstupu remienka 22 mm.
€14,51
Skladom
Detail
luxusní kožený pásek na hodinky 20mm 1
Elegantný kožený pásik na chytré hodinky - 22 mm
Kód: X348/ERN
Kožený-silikónový pásik na chytré hodinky hodinky Xiaomi, Samsung, Huawei, Honor, Garmin s rozstupom 22 mm. Jemný hladký pásik v dvoch farbách s bielym prešívaním a čiernou kovovou prackou.
€16,12
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom