HUAWEI WATCH 3

Chytré hodinky s radom vychytaných funkcií a schopností. 1,43 "Amoled displej s 3D zakriveným sklom. Chráňte si svoje nové hodinky obalom, ktorý nebude je len chrániť, ale dá im istý štýl od tmavej farby.

HUAWEI Watch 3

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

silikonový kryt na Huawei watch 3 5
Silikónový kryt na Huawei Watch 3
Kód: HW129/BRO
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch 3. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch 3 krytom priamo naň.
€10,06
Skladom
Detail
barevný silikonový kryt na Huawei watch 3 0
Farebný obal na Huawei Watch 3
Kód: HW130/BRO
Farebný silikónový obal na chytré hodinky Huawei Watch 3. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch 3 krytom priamo naň.
€10,47
Skladom
Detail
luxusní obal na HUAWEI WATCH 3 1
Luxusný kryt na HUAWEI Watch 3
Kód: HW128/ERN
Luxusný kryt na hodinky Huawei Watch 3. Chráňte si svoje nové hodinky týmto krytom pred mechanickému poškodeniu. Kryt je aj s ochranou displeja. Jednoduché nasadenie. Vyčistíte si hodinky, strhnete fóliu na obale a nacvaknete na hodinky, displej sa prilepí k obalu.
€10,47
Skladom
Detail
kryt na hodinky huawei watch 3 pro 12
Luxusný kryt na HUAWEI Watch 3 PRO
Kód: HW133/BIL
Luxusný kryt na hodinky Huawei Watch 3 PRO 48 mm. Chráňte si svoje nové hodinky týmto krytom pred mechanickým poškodením. Kryt je aj s ochranou displeja. Jednoduché nasadenie. Vyčistíte si hodinky, strhnete fóliu na obale a nacvaknete na hodinky, displej sa prilepí k obalu.
€10,47
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom