PUZDRO NA HODINKY HUAWEI - OBAL

Obaly na hodinky HUAWEI Watch. Kúpte si obal na hodinky, bude vám chrániť chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu, nechceným nárazom a oderom. Obaly sú z jemného silikónu a chráni hodinky. Kryt na HUAWEI je vyrobený priamo na určitý typ hodiniek a nedá sa zameniť, dajte pozor pri výbere.

huawei watch gt

 
199
219 1199219

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Huawei Watch GT 2 37
OBAL NA Huawei Watch GT 2
Kód: HW106/BRO
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT2 46 mm krytom priamo na neho.
€7,48
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 2 1
OBAL NA Huawei Watch GT 2 46 mm
Kód: HW105/B
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2 a GT 2 Active. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT 2, 46 mm krytom priamo na neho.
€7,48
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 1
OBAL NA Huawei Watch GT/GT Active
Kód: HW101/BRO
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT / GT Active / GT šport. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT krytom priamo na neho.
€7,48
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 39
OBAL NA Huawei Watch GT/GT Active -kryt
Kód: HW102/BIL
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT a GT Active. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT krytom priamo na neho.
€7,48
Skladom
Detail
pásek na hodinky obrázky 1
Pásik na hodinky Samsung / Xiaomi - remienok
Kód: PA20/BMA
Náhradné pásik / remienok / na hodinky Samsung Galaxy Watch alebo Xiaomi Amazfit. Kúpte si nové remienky na hodinky. Máte každý deň inú náladu, nie je problém si podľa toho vybrať pások. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Sú tiež novým módnym doplnkom. Veľkosť 20 mm. Pred objednaním si zmerajte šírku pásku.
€7,48
Skladom
Detail
pásek na hodinky 22 mm
Pásik na hodinky Samsung / Xiaomi - remienok 22mm
Kód: PA22/V10
Náhradné pásik / remienok / na hodinky Samsung Galaxy Watch alebo Xiaomi Amazfit. Kúpte si nové remienky na hodinky. Máte každý deň inú náladu, nie je problém si podľa toho vybrať pások. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Sú tiež novým módnym doplnkom. Veľkosť 22 mm. Pred objednaním si zmerajte šírku pásku.
€7,48
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 2 40
Silikonový kryt na Huawei Watch GT 2
Kód: HW107/ER
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT2 krytom priamo na neho.
€7,48
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky 20 mm 1
Silikónový pásik na chytré hodinky - dvojfarebný
Kód: PA101/CM
Silikónový pásik na chytré hodinky. Náhradné pásik na chytré hodinky z rozstupom 20 mm v rôznych barvách.Pásek sa dá použiť na veľkú škálu šikovných hodiniek ako sú Garmin, Samsung Galaxy Watch,  Moto, Xiaomi, Huawei Watch, Nokia.
€7,48
Skladom
Detail
Huawei Watch GT Sport (Barva Azurová)
Huawei Watch GT Sport
Kód: HW104/AZU
Silikónový obal na chytré hodinky Huawei Watch GT Šport, Huawei Watch GT alebo Huawei Watch GT active. Obal je vyrobený z jemného silikónu a pevne drží na hodinkách. Chráni ich proti vonkajším vplyvom ako pred odieraním, pádom aj v extrémnych podmienkach.
€8,23
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom