PUZDRO NA HODINKY HUAWEI - OBAL

Obaly na hodinky HUAWEI Watch. Kúpte si obal na hodinky, bude vám chrániť chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu, nechceným nárazom a oderom. Obaly sú z jemného silikónu a chráni hodinky. Kryt na HUAWEI je vyrobený priamo na určitý typ hodiniek a nedá sa zameniť, dajte pozor pri výbere.

huawei watch gt

 

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
pásek na hodinky 0
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE - řemínek
Kód: X319/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE, rozměr 22 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,70
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
obal na huawei watch fit 1
Obal na hodinky pre HUAWEI WATCH FIT - kryt
Kód: HW122/ERV
Luxusné silikonové puzdro na hodinky Huawei Watch Fit. Chráňte si svoje nové hodinky krytom priamo na ne. Obal  je vyrobený z veľmi príjemných materiálov a pevne sedí na hodinkách.  
€7,70
Skladom
Detail
silikonový reminek na hodinky 20mm kolekce
Silikónový remienok na hodinky - 20 mm
Kód: PA110/AZU
Silikónový remienok na hodinky Samsung, Xiao, Garmin, Huawei, Honor a ďalšie s rozstupom 20 mm. Vyrobené z jemného silikónu, veľmi príjemného na dotyk v rôznych farbách. Vybavte sa farebným prevedenie pásku podľa nálady, veľmi jednoduchá výmena.
€7,70
Skladom
Detail
lesklý kryt na hodinky Xiaomi Haylou Solar LS05 Watch 17
Kryt na Huawei Watch Fit
Kód: HW119/BRO
Obal na hodinky Huawei Watch Fit. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Huawei Watch Fit. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba skla.
€8,10
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 2 37
OBAL NA Huawei Watch GT 2
Kód: HW106/BRO
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT2 46 mm krytom priamo na neho.
€8,10
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 2 1
OBAL NA Huawei Watch GT 2 46 mm
Kód: HW105/B
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2 a GT 2 Active. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT 2, 46 mm krytom priamo na neho.
€8,10
Skladom
Detail
silikonový kryt na Huawei watch GT 2e 1
OBAL NA Huawei Watch GT 2E
Kód: HW116/BRO
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2E. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT 2E 46 mm krytom priamo na neho.
€8,10
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 1
OBAL NA Huawei Watch GT/GT Active
Kód: HW101/BRO
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT / GT Active / GT šport. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT krytom priamo na neho.
€8,10
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 39
OBAL NA Huawei Watch GT/GT Active -kryt
Kód: HW102/BIL
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT a GT Active. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT krytom priamo na neho.
€8,10
Skladom
Detail
pásek na hodinky huawei fit 1
Pásik na hodinky HUAWEI WATCH FIT
Kód: HW123/AZU
Luxusný pásik na hodinky Huawei Watch Fit. Chráňte si svoje nové hodinky páskom priamo na ne. Pásik je vyrobený z veľmi príjemných materiálov a pevne sedí na hodinkách.  
€8,10
Skladom
Detail
Huawei Watch GT 2 40
Silikonový kryt na Huawei Watch GT 2
Kód: HW107/ER
Silikónový farebný obal na chytré hodinky Huawei Watch GT 2. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT2 krytom priamo na neho.
€8,10
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky 20 mm 1
Silikónový pásik na chytré hodinky - dvojfarebný
Kód: PA101/CM
Silikónový pásik na chytré hodinky. Náhradné pásik na chytré hodinky z rozstupom 20 mm v rôznych barvách.Pásek sa dá použiť na veľkú škálu šikovných hodiniek ako sú Garmin, Samsung Galaxy Watch,  Moto, Xiaomi, Huawei Watch, Nokia.
€8,10
Skladom
Detail
Huawei Watch GT Sport (Barva Azurová)
Huawei Watch GT Sport
Kód: HW104/AZU
Silikónový obal na chytré hodinky Huawei Watch GT Šport, Huawei Watch GT alebo Huawei Watch GT active. Obal je vyrobený z jemného silikónu a pevne drží na hodinkách. Chráni ich proti vonkajším vplyvom ako pred odieraním, pádom aj v extrémnych podmienkach.
€8,90
Skladom
Detail
Huawei watch GT 3 0000 Vrstva 28
OBAL NA Huawei Watch GT3
Kód: HW135/BRO
Silikónový farebný obal na šikovné hodinky Huawei Watch GT3. Obal je vyrobený zo silikónu, dobre obopne telo hodiniek a chráni ho proti poškriabaniu a oderom. Chráňte si svoje nové hodinky Huawei Watch GT3 46 mm a 42 mm krytom priamo naň.
€9,70
Skladom
Detail
Silikonový pásek na chytré hodinky 22mm 0
Silikónový pásik na hodinky 20mm
Kód: PA104/AZU
Silikónový farebný pásik na hodinky Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi s veľkosťou roztečie u hodiniek 20 mm. Pásik na hodinky sa ľahko pripne a pevne drží. Pásik je umývateľný.
€9,70
Momentálně nedostupné
Detail
obal na hodinky huawei GT2 Pro 20
Kryt na Huawei GT2 PRO
Kód: HW114/BIL
Kryt na hodinky Huawei GT2 PRO. Chráňte si svoje nové hodinky týmto krytom pred mechanickému poškodeniu. Kryt je aj s ochranou displaya.
€10,10
Skladom
Detail

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom