REALME

Široká ponuka príslušenstva k mobilným telefónom Realme. Vyberte si kryt na svoj mobilný telefón Realme z široké ponuky. Máme k dispozícii skladom puzdrá z materiálu silikón, kože alebo kombináciu silikónu a skla. V ponuke nájdete i tvrzené sklo na displeji tejto značky.

realme

 

 

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

tvrzené sklo na realme 1
Tvrdené sklo na mobil Realm
Kód: R108/R7
Tvrdené sklo na mobilný telefón značky Reale. Ochranné sklo na mobil real je vyrobené z tvrdeného skla je priamo pre daný typ telefónu. Sklo je kvalitný výroby a ľahko sa inštaluje. U niektorých modelov, ktoré majú kraje zaoblené, výrobca robí menšie skla, pretože nejdú ohnúť. Nie je to vada, ale vlastnosť.
€2,80
Skladom
Detail
silikonový obal na mobil REALME 7 0
Silikónový obal na real 7 - farebný
Kód: R106/CER
Silikónový obal na mobilný telefón Realm 7 vo farebnom prevedení. Zadná strana je priehľadná, kraja (rám), okolie okolo kamier sú vystužené a farebné. Tlačidlá na hlasitosť sú farebne odlíšená.
€7,30
Skladom
Detail
silikonový obal na mobil REALME 7pro 0
Silikónový obal na Real 7 PRO- farebný
Kód: R107/ERN
Silikónový obal na mobilný telefón Realm 7 PRO vo farebnom prevedení. Zadná strana je priehľadná, kraja (rám), okolie okolo kamier sú vystužené a farebné. Tlačidlá na hlasitosť sú farebne odlíšená.  
€7,30
Skladom
Detail
silikonový obal na mobil REALME 81
Silikónový obal na real 8 - farebný
Kód: R114/ERN
Silikónový obal na mobilný telefón Realm 8 vo farebnom prevedení. Zadná strana je priehľadná, kraja (rám), okolie okolo kamier sú vystužené a farebné. Tlačidlá na hlasitosť sú farebne odlíšená.
€7,30
Momentálně nedostupné
Detail
silikonový obal na mobil REALME 8 4
Silikónový obal na real 8 PRO - farebný
Kód: R115/ERN
Silikónový obal na mobilný telefón Realm 8 vo farebnom prevedení. Zadná strana je priehľadná, kraja (rám), okolie okolo kamier sú vystužené a farebné. Tlačidlá na hlasitosť sú farebne odlíšená.
€7,30
Skladom
Detail
silikonový obal na realme 8 5g 1
Farebný silikónový obal na Realme 8 5G
Kód: R121/ERN
Jemný farebný silikónový obal na telefón Realme 8 pre verziu 5G. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Realme 8 5G sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Realme 8 5G chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu. Na boku je výrez na čítačku.
€8,10
Skladom
Detail
REALME 7 3
Obal na Realm 7 - sklenený
Kód: R104/ERV
Luxusný obal na mobilný telefón Real 7. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na Reale 7 je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu Real 7. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,50
Skladom
Detail
skleněný obal na realme7 5G 0
Obal na Realme 7 5G - sklenený
Kód: R101/ERV
Luxusný obal na mobilný telefón realmu 7 5G. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na realmu 7 5G je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu realmu 7 5G. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.  
€8,50
Skladom
Detail
skleněný obal na realme7 pro 1
Obal na Realme 7PRO - sklenený
Kód: R105/ERV
Luxusný obal na mobilný telefón realmu 7 PRO. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na realmu 7 PRO je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu realmu 7 PRO. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,50
Skladom
Detail
obal na Realme 8 8PRO 1
Obojstranné púzdro na Realme 8 / 8 Pro
Kód: R131/CER
Obojstranné púzdro na mobilný telefón Realme 8 a Realme 8 PRO. Vyrobené z kvalitného materiálu. Mobilný telefón sa do puzdra vsunie a zatvorí. Obal chráni aj displej. Nie je vodovzdorný.
€8,90
Vypredané
Detail
skleněný obal na realme8pro 2
Skleněný obal na Realme 8
Kód: R103/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Real 8. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,90
Vyprodáno
Detail
skleněný obal na realme8pro 2
Skleněný obal na Realme 8 PRO
Kód: R102/ERN
Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Realme 8 PRO. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.
€8,90
Skladom
Detail
textilní obal na realme 48
Luxusné kryt na Realm 7
Kód: R109/CER
Luxusný obal na real 7 s textilným povrchom, perfektne drží a nešmýka. Puzdro má textilný dizajnový povrch pre nevšedný vzhľad. Obal je veľmi účinný proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.
€9,70
Skladom
Detail
textilní obal na realme 0
Luxusné kryt na Realm 7 5G
Kód: R111/ED
Luxusný obal na real 7 5G s textilným povrchom, perfektne drží a nešmýka. Puzdro má textilný dizajnový povrch pre nevšedný vzhľad. Obal je veľmi účinný proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.  
€9,70
Skladom
Detail
textilní obal na realme 0
Luxusné kryt na Realm 7 PRO
Kód: R113/ED
Luxusný obal na real 7 PRO s textilným povrchom, perfektne drží a nešmýka. Puzdro má textilný dizajnový povrch pre nevšedný vzhľad. Obal je veľmi účinný proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.
€9,70
Skladom
Detail
textilní obal na realme 20
Luxusné kryt na Realm 8
Kód: R110/ED
Luxusný obal na real 8 s textilným povrchom, perfektne drží a nešmýka. Puzdro má textilný dizajnový povrch pre nevšedný vzhľad. Obal je veľmi účinný proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.
€9,70
Skladom
Detail
textilní obal na realme 20
Luxusní kryt na Realme 8 PRO
Kód: R112/ED
Luxusný obal na real 8 PRO s textilným povrchom, perfektne drží a nešmýka. Puzdro má textilný dizajnový povrch pre nevšedný vzhľad. Obal je veľmi účinný proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.
€9,70
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom