Xiaomi Mi 9 - Mi9T

Obaly na telefóny Xiaomi Mi 9 a Xiaomi Mi 9T. Chráňte si svoj telefón elegantným obalom.Xiaomi Mi 9

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

obal na černý
Čierny silikónový obal na Xiaomi
Kód: X346/9
Jemný čierny silikónový obal na telefón Xiaomi viac variantov. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Naše puzdro na telefón Xiaomi sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Xiaomi chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby bola chránená a pritom nebránila funkčnému použitie. Obaly na:  Xiaomi Redmi Note 8T, Xiaomi Redmi Note 8PRO, Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi Note 9PRO, Xiaomi Poco F2 PRO
€6,90
Skladom
Detail
xiaomi mi 9 1
Skleněný obal na Xiaomi Mi 9
Kód: X329/ERN
Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 9. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.  
€9,30
Skladom
Detail
xiaomi mi 9T 1
Skleněný obal na Xiaomi Mi 9T
Kód: X330/ERN
Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 9T. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.  
€9,30
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom