Amazfit GTR 3 a GTS 3

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Ochrana displeye na hodinky 0
3D ochranný kryt na inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit
Kód: X351/2E
Priehľadná 3D ochrana na chytré hodinky značiek Xiaomi Amazfit, na niekoľko typov hodiniek. Ochranná fólia veľmi dobre drží, chráni displej hodiniek a nejde spoznať, či ju máte.
€5,30
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
obal na Amazfit GTR 3 1
Obal na Amazfit GTR 3 / 3 PRO
Kód: X397/BRO
Lesklý luxusný obal na hodinky Amazfit GTR 3/3 PRO, chráňte si svoje nové hodinky obalom, ktorý chráni nielen rám hodiniek ale aj displej. Obal sa na hodinky jednoducho nasadí (bez skladania pásku) a veľmi dobre drží. Na boku sú výrezy na tlačidlá a na príslušenstvo. Obal je vyrobený z jemného materiálu TPU.
€8,10
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom