Garmin Venu 2 Plus

Zaobstarali ste si chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus, chráňte si ich príslušenstvom proti mechanickému poškodeniu. Obaly, kryty alebo doplnky na hodinky priamo pre tento typ.

Garmin Venu 2 Plus-hodinky

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin 2
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin
Kód: GW118/G4S
Průhledná 3D ochrana na chytré hodinky značek Garmin, na několik typů hodinek. Ochranná folie velice dobře drží, chrání displej hodinek a nejde poznat, jestli jí máte.  
€5,30
Skladom
Detail
kryt na Garmin Venu 2 Plus 0006 Vrstva 4
Obal na hodinky Garmin Venu 2 Plus bez
Kód: GW138/ERN
Obal na hodinky Garmin Venu 2 Plus. Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání, apod. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost. Jedná se o typ Garmin Venu 2 Plus. Obal je bez ochrany displeje. Foto je ilustrační. obaly jsou stejné jako OBAL NA HODINKY GARMIN VENU 2 PLUS, ale nemá ochranu displeje.
€6,50
Skladom
Detail
Garmin Venu 2 Plus
Obal na hodinky Garmin Venu 2 Plus
Kód: GW129/BRO
Obal na hodinky Garmin Venu 2 Plus. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodením, poškriabaním, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Ide o typ Garmin Venu 2 Plus. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba ochrany skla.
€8,90
Skladom
Detail
set na hodinky garmin venu 2 plus 0
Set pre Garmin Venu 2 PLUS
Kód: GW139/BRO
Elegantný set pre hodinky Garmin Venu 2 PLUS s ochranným puzdrom, ktoré chránia aj display hodiniek a kovovým remienkom v rovnakej farbe. Obal sa ľahko nasadí na hodinky, displej sa veľmi dobre ovláda, bez komplikácií. Opasok sa pripne k hodinkám a pevne drží. Urobte si z nevšedných šikovných hodiniek elegantný doplnok a štýl.
€20,30
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom