PUZDRO NA HODINKY GARMIN - OBAL

Obaly na chytré hodinky GARMIN Watch. Kúpte si obal na chytré hodinky, bude vám chrániť chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu, nechceným nárazom a oderom. Obaly sú z jemného silikónu a chráni hodinky. Kryt na GARMIN je vyrobený priamo na určitý typ hodiniek a nedá sa zameniť, dajte pozor pri výbere.

garmin watch

 

Stránka 1 z 3 - 39 položiek celkom

Tvrzené sklo na Garmin vívoactive 4S 4
Tvrdené sklo na Garmin
Kód: G103/5S
Tvrdené sklo na na chytré hodinky Garmin vívoactive 3, Garmin Instinct, Garmin fenix5X Plus, GARMIN fenix5S, Garmin fenix5X
€3,20
Skladom
Detail
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin 2
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin
Kód: GW118/G4S
Průhledná 3D ochrana na chytré hodinky značek Garmin, na několik typů hodinek. Ochranná folie velice dobře drží, chrání displej hodinek a nejde poznat, jestli jí máte.  
€5,30
Skladom
Detail
kryt na Garmin Venu 2 Plus 0006 Vrstva 4
Obal na hodinky Garmin Venu 2 Plus bez
Kód: GW138/ERN
Obal na hodinky Garmin Venu 2 Plus. Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání, apod. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost. Jedná se o typ Garmin Venu 2 Plus. Obal je bez ochrany displeje. Foto je ilustrační. obaly jsou stejné jako OBAL NA HODINKY GARMIN VENU 2 PLUS, ale nemá ochranu displeje.
€6,50
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
pásek na hodinky 0
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE - řemínek
Kód: X319/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE, rozměr 22 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,70
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
silikonový reminek na hodinky 20mm kolekce
Silikónový remienok na hodinky - 20 mm
Kód: PA110/AZU
Silikónový remienok na hodinky Samsung, Xiao, Garmin, Huawei, Honor a ďalšie s rozstupom 20 mm. Vyrobené z jemného silikónu, veľmi príjemného na dotyk v rôznych farbách. Vybavte sa farebným prevedenie pásku podľa nálady, veľmi jednoduchá výmena.
€7,70
Skladom
Detail
GARMIN fenix5 12
Obal na GARMIN fenix5S
Kód: GW106/B
Obal na hodinky GARMIN fenix5S - pouzdro. Jemný silikonový obal na hodinky GARMIN fenix5S v různých barvách. Obal chrání hodinky před mechanickým poškození nebo proti povětrnostním vlivům
€8,10
Skladom
Detail
Garmin Fenix 5X 0
Obal na Garmin fenix5X Plus
Kód: GW105/B
Obal na hodinky Garmin fenix5X Plus - pouzdro. Jemný silikonový obal na hodinky Garmin fenix5X Plus v různých barvách. Obal chrání hodinky před mechanickým poškození nebo proti povětrnostním vlivům
€8,10
Skladom
Detail
obal na Garmin Forerunner 1
Obal na Garmin Forerunner
Kód: GW128/CER
Silikónový obal na hodinky Garmin Forerunner. Jemný silikónový obal, ktorý sa na hodinky nasadí a pevne drží. Nemusíte dávať dole opasok. Obal nekryje displej. Obal chráni hodinky pred mechanickým poškodením.
€8,10
Skladom
Detail
Garmin vívoactive 3 2
Obal na Garmin vívoactive 3
Kód: GW101/BIL
Obal na hodinky Garmin vívoactive 3 - pouzdro
€8,10
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky 20 mm 1
Silikónový pásik na chytré hodinky - dvojfarebný
Kód: PA101/CM
Silikónový pásik na chytré hodinky. Náhradné pásik na chytré hodinky z rozstupom 20 mm v rôznych barvách.Pásek sa dá použiť na veľkú škálu šikovných hodiniek ako sú Garmin, Samsung Galaxy Watch,  Moto, Xiaomi, Huawei Watch, Nokia.
€8,10
Skladom
Detail
pásek na hodinky garmin fenix 1
Pásik na hodinky Garmin Fenix 5/5 plus - remienok 22 mm
Kód: GW110/ERN
Pásik na hodinky Garmin Fenix, veľkosť 22 mm pre hodinky Garmin Fenix 5/5 Plus:
€8,60
Momentálně nedostupné
Detail
Pásek na hodinky Garmin Fenix 5S/5S plus - řemínek 20 mm (Barva Azurová)
Pásik na hodinky Garmin Fenix 5S / 5S plus - remienok 20 mm
Kód: GW111/AZU
Pásik na hodinky Garmin Fenix, veľkosť 20 mm pre hodinky Garmin Fenix 5D / 5S Plus:
€8,60
Skladom
Detail
pásek na hodinky garmin fenix 3
Pásik na hodinky Garmin Fenix 5x / 5x plus - remienok 26 mm
Kód: GW109/AZU
Pásik na hodinky Garmin Fenix, veľkosť 26 mm pre hodinky Garmin Fenix 3 / 3HR / 5X / 5X Plus:
€8,60
Skladom
Detail
obal na hodinky Case For Garmin Forerunner 745 1
Kryt na Garmin Forerunner®
Kód: GW127/BRO
Obal na hodinky Garmin Forerunner® Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodením, poškriabaním, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Ide o typ Garmin Forerunner®. Obal nemá ochranu displeja.
€8,90
Skladom
Detail
GARMIN VENU 2 GARMIN VÍVOACTIVE 4 1
Kryt na Garmin Venu 2/Garmin vívoactive 4
Kód: GW122/BRO
Obal na hodinky Garmin Venu 2 alebo Garmin vívoactive 4. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodením, poškriabaním, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Garmin Venu 2/Garmin vívoactive 4. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba ochrany skla.
€8,90
Skladom
Detail
Garmin Venu 2S Garmin vívoactive 4S 9
Kryt na Garmin Venu 2S/Garmin vívoactive 4S
Kód: GW119/BRO
Obal na hodinky Garmin Venu 2S alebo Garmin vívoactive 4S. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Garmin Venu 2S / Garmin vívoactive 4S. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba ochrany skla.
€8,90
Skladem
Detail

Stránka 1 z 3 - 39 položiek celkom