HUAWEI T8

Ponúkame príslušenstvo k tabletom Huawei MatePad T8. Obaly a sklá sú priamo na túto verziu. Chráňte si svoj tablet obalom priamo na neho. Kryty na Huawei MatePad T8 sú vyrobené z kvalitných materiálov a veľmi dobre na zariadení pasují.Oživte svoj tablet pestrými farbami a pritom chránite svoje zariadenia.

Huawei MatePad T8

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

tvrzené sklo pro huawei matepad T8 1
TVRDENÉ SKLO PRE HUAWEI T8
Kód: 654/HU8
TVRDENÉ SKLO PRE HUAWEI MATEPAD T8 8 ". Moderné tvrdené sklá vysokým rozlíšením" nepriestrelné sklo "je vyrobené zo špeciálneho tvrdeného skla. Sklá poskytujú spoľahlivú a optimálnu ochranu zariadenia.
€9,30
Skladom
Detail
obal na Huawei Matepad T8 8.0 1
PUZDRO NA HUAWEI MATEPAD T8 8.0 - obal
Kód: 661/B
Kožené puzdro na tablet Huawei Matepad T8 8.0. Chráňte svoj nový tablet obalom zo syntetickej kože. Tablet sa vkladá do puzdra a zaistí sa proti nechcenému vypadnutiu. Obal je vyrobený priamo na tento typ tabletu Huawei Matepad T8  
€11
Skladom
Detail
silikonový obal na Huawei MatePad T8 6
Silikónový kryt Huawei MatePad T8
Kód: 652/CER
Jemný silikónový obal na tablet Huawei MatePad T8. Tablet sa do puzdra zasunie a pevne drží. Tlačidlá sú prekryté slabou vrstvou silikónového obalu, tak sa prach ani vlhkosť dovnútra nedostane a pritom sú dobre ovládateľná.
€11
Skladom
Detail
Huawei matepad T8 1
Silikonový kryt Huawei Matepad T8 - barevné
Kód: 660/ERN
Jemný silikonový obal na tablet Huawei Matepad T8 - barevné se stojánkem. Tablet se do pouzdra zasune a pevně drží. Tlačítka jsou překryty slabou vrstvou silikonového obalu, tak se prach ani vlhkost dovnitř nedostane a přitom jsou dobře ovladatelná.  
€13
Vyprodáno
Detail
Luxusní obal na Huawei MatePad T8 1
Luxusní obal na Huawei T8 8"
Kód: 653/CER
Luxusný obal na tablet Huawei Matepad T8 verzie Kobe2-L03 / Kobe2-L09. Kúpte si na svoj nový tablet obal z imitácií rifľoviny v pestrých farbách. Obal je veľmi príjemný na dotyk a pevný pre ochranu vášho tabletu. Tablet sa zacvakne do silikónového obalu a pevne drží. Puzdro ide postaviť ako stojan.
€20,30
Skladom
Detail
Huawei MatePad T8 1
ŠPECIÁLNE OBAL NA HUAWEI MATEPAD T8
Kód: 651/ERN
Špeciálny obal na Huawei MatePad T8 s vreckami a pútkom pre príjemné a bezpečné držanie vášho nového tabletu. Kryt na Lenovo tab je vyrobený zo syntetickej kože s mäkčeným povrchom príjemný na dotyk. Obal presne sedí, všetky zdierky, kamery a tlačidlá sú voľne k dispozícii.
€20,30
Skladem
Detail

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom