GARMIN FORERUNNER

Forerunner patrí k najlepšie funkčne vybaveným športovým hodinkám v ponuke značky Garmin, chráňte si tento skvelý prístroj obalom alebo 3D fóliou.

Forerunner® 745

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin 2
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin
Kód: GW118/G4S
Průhledná 3D ochrana na chytré hodinky značek Garmin, na několik typů hodinek. Ochranná folie velice dobře drží, chrání displej hodinek a nejde poznat, jestli jí máte.  
€5,30
Skladom
Detail
obal na Garmin Forerunner 1
Obal na Garmin Forerunner
Kód: GW128/CER
Silikónový obal na hodinky Garmin Forerunner. Jemný silikónový obal, ktorý sa na hodinky nasadí a pevne drží. Nemusíte dávať dole opasok. Obal nekryje displej. Obal chráni hodinky pred mechanickým poškodením.
€8,10
Skladom
Detail
obal na hodinky Case For Garmin Forerunner 745 1
Kryt na Garmin Forerunner®
Kód: GW127/BRO
Obal na hodinky Garmin Forerunner® Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodením, poškriabaním, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Ide o typ Garmin Forerunner®. Obal nemá ochranu displeja.
€8,90
Skladom
Detail
obal na hodinky Garmin Forerunner 255 0
Kryt na Garmin Forerunner 255
Kód: GW143/BE
Zaobstarali ste si nové hodinky a chcete si ho maximálne ochrániť, kúpte si naň kryt. Obaly na Kryt na Garmin Forerunner 255 sú vyrobené s tvrdeného plastu a displej chráni vrstva vyrobená zo sklenených vlákien. Displej je dobre chránený a jeho ovládanie zachovalo citlivosť od výroby. Nepoznáte, že na displeji je nejaké ochranné sklo. Pozor na veľkosť, nepasuje na verziu 255S
€9,30
Skladom
Detail
obal na hodinky Garmin Forerunner 955 0
Kryt na Garmin Forerunner 255S
Kód: GW144/BE
Zaobstarali ste si nové hodinky a chcete si ho maximálne ochrániť, kúpte si naň kryt. Obaly na Kryt na Garmin Forerunner 255S sú vyrobené s tvrdeného plastu a displej chráni vrstva vyrobená zo sklenených vlákien. Displej je dobre chránený a jeho ovládanie zachovalo citlivosť od výroby. Nepoznáte, že na displeji je nejaké ochranné sklo. Pozor na veľkosť, nepasuje na verziu 255
€9,70
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom