pre hodinky Amazfit

 

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Ochrana displeye na hodinky 0
3D ochranný kryt na inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit
Kód: X351/2E
Priehľadná 3D ochrana na chytré hodinky značiek Xiaomi Amazfit, na niekoľko typov hodiniek. Ochranná fólia veľmi dobre drží, chráni displej hodiniek a nejde spoznať, či ju máte.
€5,30
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,70
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky Xiaomi Mi Watch Lite 1
Silikonový pásek na Xiaomi Mi Watch Lite
Kód: PA118/AZU
Farebný silikónový pásik na hodinky Xiaomi Mi Watch Lite. Vymeňte si farebný pásik k hodinkám podľa nálady alebo podľa oblečenia. Jednoduchá výmena a inštalácia pásku.
€7,70
Skladom
Detail
obal na Amazfit GTR 3 1
Obal na Amazfit GTR 3 / 3 PRO
Kód: X397/BRO
Lesklý luxusný obal na hodinky Amazfit GTR 3/3 PRO, chráňte si svoje nové hodinky obalom, ktorý chráni nielen rám hodiniek ale aj displej. Obal sa na hodinky jednoducho nasadí (bez skladania pásku) a veľmi dobre drží. Na boku sú výrezy na tlačidlá a na príslušenstvo. Obal je vyrobený z jemného materiálu TPU.
€8,10
Skladom
Detail
silikonový obal na hodinky Amazfit T REX 1
obal na hodinky Amazfit T-REX
Kód: X382/CER
Obal na hodinky Amazfit T-rex, ktorý chráni vaše hodinky proti mechanickému poškodeniu a nepriaznivým vplyvom na hodinky. Obal sa na hodinky nacvakne a pevne drží, chráni veľmi dobre a hodinky sa bez problémov ovládajú. Kryt uchráni vaše hodinky v dobrej kondícii po dlhú dobu.
€8,10
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi Watch 2 Lite 6
Obal na Xiaomi Redmi Watch 2 Lite
Kód: X402/ERN
Silikónový obal na hodinky Xiaomi Redmi Watch 2 Lite. Chráňte si svoje nové hodinky obalom aj s ochranou displeja. Obal je vyrobený z jemného silikónu, na hodinky sa nasadí a krásne priľne k hodinkám. Kryt na Amazfit dokonale chráni hodinky pred mechanickým poškodením. Veľmi vhodný na náročné nosenie, spor, remeselníkov a náročných užívateľov.
€8,10
Skladom
Detail
Kryt na hodinky Redmi Watch 2 Lite (Barva Černá)
Kryt na hodinky Redmi Watch 2 Lite
Kód: X406/CER
Plastový kryt na chytré hodinky Redmi Watch 2 lite s ochranou displeja. Chráňte si svoje nové hodinky obalom, ktorý chráni vaše hodinky pred mechanickým poškodením tak plní funkciu aj estetickú.
€8,90
Skladom
Detail
kryt na hodinky Xiaomi Mi Watch 0
Kryt na Xiaomi Mi Watch
Kód: X370/BIL
Ochranný kryt na hodinky Xiaomi Mi Watch v rôznych farbách s ochranou aj cez displej. Chráňte si svoje hodinky novým luxusným krytom proti mechanickému poškodeniu. Obaly sú vyrobené priamo na hodinky Xiaomi Mi Watch, dobre padnú a nevypadávajú.
€9,30
Skladom
Detail
set na hodinky Redmi 2 lite 0
Set pre REDMI WATCH 2 LITE
Kód: X404/BIL
Set na hodinky XiaomiREDMI WATCH 2 LITE. Set obsahuje plastový rámček, do ktorého sa hodinky zacvaknú a nylonový opasok. Jednoduchá inštalácia, dobre drží a jednoduchá údržba. Keď sa zašpiní umyjete pod tečúcou vodou s mydlom na ruke.
€12,60
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom