PUZDRO NA HODINKY Xiaomi - obal

Obaly na hodinky Xiaomi. Kúpte si obal na hodinky, bude vám chrániť chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu, nechceným nárazom a oderom.

baner-xiaomi

 

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

XIAOMI AMAZFIT GTR tvrzené sklo 1
Tvrdené sklo pre Xiao HUAMI AMAZFIT GTR
Kód: X242/GTR42
Tvrdené sklo pre Xiao HUAMI AMAZFIT GTR
€3,02
Momentálne nedostupné
Detail
obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTR 14
Obal na Xiaomi Amazfit GTR
Kód: X240/AZU
Kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm Aluminum Alloy alebo Stainless Steel. Plastový obal na Xiaomi Amazfit GTR sa na hodinky nacvakne a pevne drží. Kryt chráni hodinky proti mechanickému poškodeniu a nepriaznivým vplyvom.
€6,46
Skladom
Detail
Amazfit charger
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit
Kód: X327/BIP
Dokovací stanice pro chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit verze Pace a Bip Součástí balení: dokovocí stanice kabel USB    
€7,22
Skladom
Detail
nabíječka na chytré hodinky Xiaomi GTS GTR 0
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit GTS/GTR
Kód: X252/GTR
Dokovacia stanica pre chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit verzie GTS a GTR Súčasťou balenia: dokovocí stanice kábel USB
€7,22
Skladom
Detail
nylonový pásek pro Xiaomi amazfit bip 18
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - řemínek
Kód: X315/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip, rozměr 20 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,22
Skladom
Detail
pásek na hodinky 0
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE - řemínek
Kód: X319/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE, rozměr 22 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,22
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový pásik na hodinky 20 mm - remienok
Kód: PA107/VAR1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiao.
€7,22
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový pásik na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/VAR
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,22
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 3
Obal na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X323/ERN
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.  
€7,22
Skladom
Detail
pásek pro xiaomi Amazfit bip 1
Pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - řemínek TYP 2
Kód: X321/B
Náhradné pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Bip. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Pásky k šikovným hodinkám sú nový módny doplnok a štýl
€7,22
Skladom
Detail
pásek pro xiaomi Amazfit bip barevný 0
Pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - remienok farebný
Kód: X322/CC
Náhradné dvojfarebný pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Bip. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Pásky k šikovným hodinkám sú nový módny doplnok a štýl
€7,22
Vyprodáno
Detail
pásek na hodinky Xiaomi amazfit Pace stratos 1
Pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Pace / Stratos - remienok
Kód: X320/AZU
Náhradní pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Pace/Stratos. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z jemného silikonu a velice příjemné na dotyk. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl.
€7,22
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 40
Puzdro na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: 2948/BIL
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku z vrchu a aj zo spodnej časti hodiniek. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.
€7,22
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 20
Kryt na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X324/BIL
Kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Farebný plastový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Elegantný doplnok k hodinkám ktorý ich chráni pred mechanickým poškodenia a oderom.  
€7,61
Skladom
Detail
obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTR 13
Obal na Xiaomi Huami Amazfit GTR
Kód: X241/B
Obal na hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR 47 mm. Chráňte si svoje nové chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR jemným silikónovým obalom.
€7,61
Skladom
Detail
pásek na hodinky obrázky 1
Pásik na hodinky Samsung / Xiaomi - remienok
Kód: PA20/BMA
Náhradné pásik / remienok / na hodinky Samsung Galaxy Watch alebo Xiaomi Amazfit. Kúpte si nové remienky na hodinky. Máte každý deň inú náladu, nie je problém si podľa toho vybrať pások. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Sú tiež novým módnym doplnkom. Veľkosť 20 mm. Pred objednaním si zmerajte šírku pásku.
€7,61
Skladom
Detail
pásek na hodinky 22 mm
Pásik na hodinky Samsung / Xiaomi - remienok 22mm
Kód: PA22/V10
Náhradné pásik / remienok / na hodinky Samsung Galaxy Watch alebo Xiaomi Amazfit. Kúpte si nové remienky na hodinky. Máte každý deň inú náladu, nie je problém si podľa toho vybrať pások. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Sú tiež novým módnym doplnkom. Veľkosť 22 mm. Pred objednaním si zmerajte šírku pásku.
€7,61
Skladom
Detail
xiaomi huami amazfit pace 0
Pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Pace - remienok
Kód: X317/B
Náhradné pásik na hodinky Xiaomi Huami Amazfit Pace. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Pásky k šikovným hodinkám Xiaomi Huami Amazfit Pace sú nový módny doplnok a štýl
€7,61
Objednáno
Detail

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom