PUZDRO NA HODINKY Xiaomi - obal

Obaly na hodinky Xiaomi. Kúpte si obal na hodinky, bude vám chrániť chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu, nechceným nárazom a oderom.

baner-xiaomi

 

Stránka 1 z 3 - 47 položiek celkom

XIAOMI AMAZFIT GTR tvrzené sklo 1
Tvrdené sklo pre Xiao HUAMI AMAZFIT GTR
Kód: X242/GTR42
Tvrdené sklo pre Xiao HUAMI AMAZFIT GTR
€3,19
Momentálne nedostupné
Detail
pásek pro xiaomi Amazfit bip 1
Opasok na hodinky Xiaomi, Amazfit, Samsung, Realme, Huawei, Honor
Kód: X321/SED
Náhradný opasok na hodinky Xiaomi, Amazfit, Samsung, Huawei, Honor, Realme o veľkosti rozstupu 20 mm. Zaobstarajte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom
€5,62
Skladom
Detail
kryt na Xiaomi Huami Amazfit Bip U 1
Kryt na Xiaomi Amazfit Bip U
Kód: X256/BIL
Kryt na hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip U alebo POP. Plastový kryt na chytré hodinky vo viacerých farbách. Kryt chráni hodinky pred mechanickému poškodeniu a to úderom, pádom odrením. Chráňte si krehké hodinky pred poškodením. Kryt sa na hodinky nacvakne a pevne drží.
€6,83
Skladom
Detail
obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTR 14
Obal na Xiaomi Amazfit GTR
Kód: X240/AZU
Kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm Aluminum Alloy alebo Stainless Steel. Plastový obal na Xiaomi Amazfit GTR sa na hodinky nacvakne a pevne drží. Kryt chráni hodinky proti mechanickému poškodeniu a nepriaznivým vplyvom.
€6,83
Skladom
Detail
Amazfit charger
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit
Kód: X327/BIP
Dokovací stanice pro chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit verze Pace a Bip Součástí balení: dokovocí stanice kabel USB    
€7,64
Objednáno
Detail
nabíječka pro chytré hodinky amazfit 1
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit GTS 2/GTR 2/ POP/
Kód: X395/XIAOMI
Dokovacia stanica pre inteligentné hodinky Xiaomi Huami Amazfit verzie GTS 2, GTR 2 a POP Súčasťou balenia: dokovacie stanice kábel USB
€7,64
Skladom
Detail
nabíječka na chytré hodinky Xiaomi GTS GTR 0
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit GTS/GTR
Kód: X252/GTR
Dokovacia stanica pre chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit verzie GTS a GTR Súčasťou balenia: dokovocí stanice kábel USB
€7,64
Objednáno
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,64
Skladom
Detail
nylonový pásek pro Xiaomi amazfit bip 18
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - řemínek
Kód: X315/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip, rozměr 20 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,64
Objednáno
Detail
pásek na hodinky 0
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE - řemínek
Kód: X319/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE, rozměr 22 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,64
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,64
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 3
Obal na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X323/ERN
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.  
€7,64
Skladom
Detail
pásek pro xiaomi Amazfit bip barevný 0
Pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - remienok farebný
Kód: X322/CC
Náhradné dvojfarebný pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Bip. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z jemného silikónu a veľmi príjemné na dotyk. Pásky k šikovným hodinkám sú nový módny doplnok a štýl
€7,64
Vyprodáno
Detail
pásek na hodinky Xiaomi amazfit Pace stratos 1
Pásik na hodinky Xiaomi Amazfit Pace / Stratos - remienok
Kód: X320/AZU
Náhradní pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Pace/Stratos. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z jemného silikonu a velice příjemné na dotyk. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl.
€7,64
Skladom
Detail
pouzdro na Xiaomi Huami Amazfit Bip U 0
Pouzdro pro Xiaomi Amazfit Bip U
Kód: X257/AZU
Ochranný obal na hodinky Xiaomi Amazfit Bip U. Silikónový obal, ktorý chráni vaše chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu. Silikónový kryt sa na hodinky nasunie a pevne drží. Nezakrýva a neobmedzuje display.
€7,64
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 40
Puzdro na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: 2948/BIL
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku z vrchu a aj zo spodnej časti hodiniek. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.
€7,64
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky Xiaomi Mi Watch Lite 1
Silikonový pásek na Xiaomi Mi Watch Lite
Kód: PA118/AZU
Farebný silikónový pásik na hodinky Xiaomi Mi Watch Lite. Vymeňte si farebný pásik k hodinkám podľa nálady alebo podľa oblečenia. Jednoduchá výmena a inštalácia pásku.
€7,64
Skladom
Detail
silikonový reminek na hodinky 20mm kolekce
Silikónový remienok na hodinky - 20 mm
Kód: PA110/AZU
Silikónový remienok na hodinky Samsung, Xiao, Garmin, Huawei, Honor a ďalšie s rozstupom 20 mm. Vyrobené z jemného silikónu, veľmi príjemného na dotyk v rôznych farbách. Vybavte sa farebným prevedenie pásku podľa nálady, veľmi jednoduchá výmena.
€7,64
Skladom
Detail

Stránka 1 z 3 - 47 položiek celkom