XIAOMI REDMI NOTE 10 / NOTE 10 PRO

Príslušenstvo pre mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 10 a k telefónu Xiaomi Redmi Note 10 PRO

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

tvrzené sklo na Xiaomi Redmin note 10 1
Tvrdené sklo na mobil Xiao REDMI NOTE 10
Kód: X353/NOTE10
Tvrdené sklo na mobilný telefón značky Xiao REDMI NOTE 10. Ochranné sklo na mobil Xiaomi Redmi je vyrobené z tvrdeného skla je priamo pre daný typ telefónu. Sklo je kvalitný výroby a ľahko sa inštaluje. U niektorých modelov, ktoré majú kraje zaoblené, výrobca robí menšie skla, pretože nejdú ohnúť. Nie je to vada, ale vlastnosť.
od €4,40
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi Note 10 Pro 4
Farebný silikónový obal na Xiaomi Redmi Note 10 a 10s
Kód: X385/CAM
Jemný farebný silikónový obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10 a 10s. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Xiaomi Redmi Note 10 a 10s sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10 a 10s chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu. Ilustračné foto (foto je z Note 10PRO)
€5,62
Skladom
Detail
silikonový obal na Xiaomi Redmi Note 10
Silikónový obal na Xiaomi Redmi Note 10
Kód: X352
Jemný silikónový obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Naše puzdro na telefón Xiaomi Redmi Note 10 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10 chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby bola chránená a pritom nebránila funkčnému použitie.
€6,43
Skladom
   
silikonový obal na xiaomi redmi note 10 pro 1
Karbónový kryt Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Kód: X364/ED
Karbónový obal na Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Veľmi príjemný, jemný silikónový kryt na Xiaomi Redmi Note 10 Pro s imitáciou karbónu.
€8,04
Skladom
Detail
skleněný obal na redmi note 10 12
Obal na Xiaomi Redmi Note 10 - sklenený
Kód: X354/BIL
Luxusný obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 10. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na Xiaomi Redmi Note 10 je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu Xiaomi Redmi Note 10. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,45
Momentálne nedostupné
Detail
Obal na Xiaomi Redmi Note 10 PRO skleněný 1
Obal na Xiaomi Redmi Note 10 PRO - sklenený
Kód: X363/FIA
Luxusný obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 10 PRO. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na Xiaomi Redmi Note 10 PRO je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu Xiaomi Redmi Note 10 PRO. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,45
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom