Xiaomi Redmi Note 10

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

tvrzené sklo na Xiaomi Redmin note 10 1
Tvrdené sklo na mobil Xiao REDMI NOTE 10
Kód: X353/NOTE10
Tvrdené sklo na mobilný telefón značky Xiao REDMI NOTE 10. Ochranné sklo na mobil Xiaomi Redmi je vyrobené z tvrdeného skla je priamo pre daný typ telefónu. Sklo je kvalitný výroby a ľahko sa inštaluje. U niektorých modelov, ktoré majú kraje zaoblené, výrobca robí menšie skla, pretože nejdú ohnúť. Nie je to vada, ale vlastnosť.
od €4,24
Momentálne nedostupné
Detail
silikonový obal na Xiaomi Redmi Note 10
Silikónový obal na Xiaomi Redmi Note 10
Kód: X352
Jemný silikónový obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Naše puzdro na telefón Xiaomi Redmi Note 10 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10 chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby bola chránená a pritom nebránila funkčnému použitie.
€6,19
Momentálně nedostupné
Detail
skleněný obal na redmi note 10 12
Obal na Xiaomi Redmi Note 10 - sklenený
Kód: X354/BIL
Luxusný obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 10. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na Xiaomi Redmi Note 10 je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu Xiaomi Redmi Note 10. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,14
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom