GARMIN VÍVOACTIVE 4S

Príslušenstvo na hodinky Garmin vívoactive 4S. Vyberte si doplnky na vaše nové hodinky a chráňte si ich obalom alebo sklom. Môžete si aj vymeniť pásik k hodinkám podľa vašej obľúbenej farby alebo nálady. Pásky na hodinky Garmin vívoactive 4S sú vyrobené z syntetickej kože alebo jemného silikónu.

Garmin vívoactive 4S (1)

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tvrzené sklo na Garmin vívoactive 4S 4
Tvrdené sklo na Garmin
Kód: G103/5S
Tvrdené sklo na na chytré hodinky Garmin vívoactive 3, Garmin Instinct, Garmin fenix5X Plus, GARMIN fenix5S, Garmin fenix5X
€3,11
Skladom
Detail
kryt na hodinky Garmin vívoactive 4S 1
Obal na hodinky Garmin vívoactive 4S
Kód: GW116/CER
Kryt na hodinky Garmin vívoactive 4S. Chráňte si svoje nové hodinky obalom priamo na ne. Obal na hodinky Garmin vívoactive 4S je vyrobený z kvalitného silikónu v rôznych farbách. Chráni proti nárazu alebo poškriabaniu.
€9,80
Skladom
Detail
silikonový dvoubarevný pásek na Garmin vívoactive 4S 17
Silikónový dvojfarebný pásik na Garmin vívoactive 4S
Kód: GW114/AZU
Dvojfarebný silikónový pásik na hodinky Garmin vívoactive 4S. Vyrobený z jemného silikónu, veľmi príjemný na ruky a farebné kontrasty oživí vaše nové hodinky Garmin vívoactive 4S.
€11,76
Objednané
Detail
Silikonový pásek na Garmin vívoactive 4S (Barva Bílá)
Silikónový pásik na Garmin vívoactive 4S
Kód: GW115/BIL
Jednofarebný silikónový pásik na hodinky Garmin vívoactive 4S, Opasok vyrobený z jemného silikónu v rôznych farbách. Každý deň si môžete meniť pásik na vaše hodinky Garmin vívoactive 4S podľa nálady alebo aktivity.
€11,76
Objednané
Detail
Kožený pásek pro Garmin vívoactive 4S (Barva Červená)
Kožený opasok pre Garmin vívoactive 4S
Kód: GW113/CER
Veľmi elegantný kožený opasok k šikovným hodinkám Garmin vívoactive 4S. Pásik sa jednoducho nasadí a dá hodinkám istý druh elegancie. Pasky na hodinky Garmin vívoactive 4S v rôznych variantoch.
€18,06
Objednané
Detail

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom