GARMIN VÍVOACTIVE 4S

Príslušenstvo na hodinky Garmin vívoactive 4S. Vyberte si doplnky na vaše nové hodinky a chráňte si ich obalom alebo sklom. Môžete si aj vymeniť pásik k hodinkám podľa vašej obľúbenej farby alebo nálady. Pásky na hodinky Garmin vívoactive 4S sú vyrobené z syntetickej kože alebo jemného silikónu.

Garmin vívoactive 4S (1)

 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tvrzené sklo na Garmin vívoactive 4S 4
Tvrdené sklo na Garmin
Kód: G103/5S
Tvrdené sklo na na chytré hodinky Garmin vívoactive 3, Garmin Instinct, Garmin fenix5X Plus, GARMIN fenix5S, Garmin fenix5X
€3,20
Skladom
Detail
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin 2
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin
Kód: GW118/G4S
Průhledná 3D ochrana na chytré hodinky značek Garmin, na několik typů hodinek. Ochranná folie velice dobře drží, chrání displej hodinek a nejde poznat, jestli jí máte.  
€5,30
Skladom
Detail
Garmin Venu 2S Garmin vívoactive 4S 9
Kryt na Garmin Venu 2S/Garmin vívoactive 4S
Kód: GW119/BRO
Obal na hodinky Garmin Venu 2S alebo Garmin vívoactive 4S. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Garmin Venu 2S / Garmin vívoactive 4S. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba ochrany skla.
€8,90
Skladem
Detail
kryt na hodinky Garmin vívoactive 4S 1
Obal na hodinky Garmin vívoactive 4S
Kód: GW116/CER
Kryt na hodinky Garmin vívoactive 4S. Chráňte si svoje nové hodinky obalom priamo na ne. Obal na hodinky Garmin vívoactive 4S je vyrobený z kvalitného silikónu v rôznych farbách. Chráni proti nárazu alebo poškriabaniu.
€10,10
Skladom
Detail
silikonový dvoubarevný pásek na Garmin vívoactive 4S 17
Silikónový dvojfarebný pásik na Garmin vívoactive 4S
Kód: GW114/AZU
Dvojfarebný silikónový pásik na hodinky Garmin vívoactive 4S. Vyrobený z jemného silikónu, veľmi príjemný na ruky a farebné kontrasty oživí vaše nové hodinky Garmin vívoactive 4S.
€12,20
Objednané
Detail
Silikonový pásek na Garmin vívoactive 4S (Barva Bílá)
Silikónový pásik na Garmin vívoactive 4S
Kód: GW115/BIL
Jednofarebný silikónový pásik na hodinky Garmin vívoactive 4S, Opasok vyrobený z jemného silikónu v rôznych farbách. Každý deň si môžete meniť pásik na vaše hodinky Garmin vívoactive 4S podľa nálady alebo aktivity.
€12,20
Skladom
Detail
Kožený pásek pro Garmin vívoactive 4S (Barva Červená)
Kožený opasok pre Garmin vívoactive 4S
Kód: GW113/CER
Veľmi elegantný kožený opasok k šikovným hodinkám Garmin vívoactive 4S. Pásik sa jednoducho nasadí a dá hodinkám istý druh elegancie. Pasky na hodinky Garmin vívoactive 4S v rôznych variantoch.
€18,70
Objednané
Detail
Set pro Garmin Venu 2S Garmin vívoactive 4S 1
Set pre Garmin Venu 2S / Garmin vívoactive 4S
Kód: GW120/BRO
Elegantné set pre hodinky Garmin Venu 2S / Garmin vívoactive 4S s ochranným puzdrom, ktoré chránia aj display hodiniek a kovovým remienkom v rovnakej farbe. Obal sa ľahko nasadí na hodinky, displej sa veľmi dobre ovláda, bez komplikácií. Pásik sa pripne k hodinkám a pevne drží. Urobte si z nevšedných chytrých hodiniek elegantný doplnok a štýl.
€20,30
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom