Sony

 

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Sony Xperia L1 hybridní 1
Hybridný obal na Sony Xperia L1
Kód: S106/B
Hybridný obal na telefón Sony Xperia XA2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia XA2 je vyrobené z jemného silikónu TPU a plastového rámčeka so stojanom upraveným priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia XA2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom.Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€2,63
Skladom
Detail
SONY Xperia L2 hybrid 1
Hybridný obal na Sony Xperia L2
Kód: S109/B
Hybridný obal na telefón Sony Xperia L2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L2 je vyrobené z jemného silikónu TPU a plastového rámčeka so stojanom upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetkyy zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€2,63
Skladom
Detail
Sony Xperia L1 1
Silikónový obal na Sony Xperia L1
Kód: S105
Jemný silikonový obal na telefon Sony Xperia L1. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L1 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L1 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€2,63
Skladom
   
Sony Xperia XA2 1
Silikónový obal na Sony Xperia L2
Kód: S107
Jemný silikónový obal na telefon Sony Xperia L2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L2 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€2,63
Skladom
   
SONY Xperia XA1 1
Silikónový obal na Sony Xperia XA1
Kód: S101
Jemný silikónový obal na telefón Sony Xperia XA1. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia XA1 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia XA1 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€2,63
Vypredané
Detail
Sony Xperia L1 3
Farebný silikónový obal na Sony Xperia L1
Kód: S112/CER
Pevný farebná silikónový obal na telefón Sony Xperia L1. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L1 sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L1 chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€3,03
Skladom
Detail
Sony Xperia L2 2
Farebný silikónový obal na Sony Xperia L2
Kód: S113/CER
Pevný farebná silikónový obal na telefón Sony Xperia L2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L2 sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L2 chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€3,03
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom