Sony

 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Sony Xperia L1 1
Silikónový obal na Sony Xperia L1
Kód: S105
Jemný silikonový obal na telefon Sony Xperia L1. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L1 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L1 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€3,89
Skladom
   
Sony Xperia XA2 1
Silikónový obal na Sony Xperia L2
Kód: S107
Jemný silikónový obal na telefon Sony Xperia L2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L2 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€3,89
Skladom
   
SONY Xperia XA1 1
Silikónový obal na Sony Xperia XA1
Kód: S101
Jemný silikónový obal na telefón Sony Xperia XA1. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia XA1 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia XA1 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€3,89
Skladom
   
Sony Xperia XA2 1
Silikónový obal na Sony Xperia XA2
Kód: S104
Jemný silikónový obal na telefón Sony Xperia XA2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia XA2 je vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia XA2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€4,28
Skladom
   
SONY Xperia XA1 hybrid 1
Hybridný obal na Sony Xperia XA1
Kód: S102/B
Hybridný obal na mobilný telefón Sony Xperia XA1. Outdoor odolné puzdro so stojanom pre Váš mobilný telefón Sony Xperia XA1. Chráňte si Váš nový mobil Sony Xperia XA1 týmto veľmi odolným obalom.
€7,03
Skladom
Detail
Sony Xperia L2 hybridní 1
Hybridný obal na Sony Xperia XA2
Kód: S108/BIL
Hybridný obal na telefón Sony Xperia XA2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia XA2 je vyrobené z jemného silikónu TPU a plastového rámčeka so stojanom upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia XA2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€7,35
Skladom
Detail
Sony Xperia L1 hybridní 1
Hybridný obal na Sony Xperia L1
Kód: S106/B
Hybridný obal na telefón Sony Xperia XA2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia XA2 je vyrobené z jemného silikónu TPU a plastového rámčeka so stojanom upraveným priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia XA2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom.Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€7,43
Skladom
Detail
SONY Xperia L2 hybrid 1
Hybridný obal na Sony Xperia L2
Kód: S109/B
Hybridný obal na telefón Sony Xperia L2. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo naň. Naše puzdro na telefón Sony Xperia L2 je vyrobené z jemného silikónu TPU a plastového rámčeka so stojanom upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na Sony Xperia L2 chráni Váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetkyy zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak, aby boli chránené a pritom nebránili funkčnému použitiu.
€7,43
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom