Xiaomi Amazfit GTS

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS príjemná konštrukcia v kovovom prevedení s pohodlným silikónovým pásikom. Chráňte si svoje nové hodinky puzdrom na používateľa a alebo si vymieňajte pásky môžu podľa nálady.

xiaomi amazfit gts

 

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Ochrana displeye na hodinky 0
3D ochranný kryt na chytré hodinky
Kód: X351/2E
Priehľadná 3D ochrana na chytré hodinky značiek Xiaomi Amazfit, na niekoľko typov hodiniek. Ochranná fólia veľmi dobre drží, chráni displej hodiniek a nejde spoznať, či jej máte.
€5,03
Skladom
Detail
nabíječka na chytré hodinky Xiaomi GTS GTR 0
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit GTS/GTR
Kód: X252/GTR
Dokovacia stanica pre chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit verzie GTS a GTR Súčasťou balenia: dokovocí stanice kábel USB
€7,36
Objednáno
Detail
nylonový pásek pro Xiaomi amazfit bip 18
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - řemínek
Kód: X315/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip, rozměr 20 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,36
Objednáno
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový pásik na hodinky 20 mm - remienok
Kód: PA107/VAR1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiao.
€7,36
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 3
Obal na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X323/ERN
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.  
€7,36
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 40
Puzdro na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: 2948/BIL
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku z vrchu a aj zo spodnej časti hodiniek. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.
€7,36
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 20
Kryt na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X324/BIL
Kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Farebný plastový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Elegantný doplnok k hodinkám ktorý ich chráni pred mechanickým poškodenia a oderom.  
€7,75
Objednané
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts ii 20
Kryt na Xiaomi Amazfit GTS II
Kód: X254/AZU
Zosilnený kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Farebný plastový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Elegantný doplnok k hodinkám ktorý ich chráni pred mechanickým poškodenia a oderom.
€7,75
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky 20 mm 1
Silikónový pásik na chytré hodinky - dvojfarebný
Kód: PA101/CM
Silikónový pásik na chytré hodinky. Náhradné pásik na chytré hodinky z rozstupom 20 mm v rôznych barvách.Pásek sa dá použiť na veľkú škálu šikovných hodiniek ako sú Garmin, Samsung Galaxy Watch,  Moto, Xiaomi, Huawei Watch, Nokia.
€7,75
Skladom
Detail
obal na hodinky amazfit GTS 2 0
XIAOMI AMAZFIT GTS 2
Kód: X350/BRO
Silikonový obal na hodinky AMAZFIT GTS 2 . Chraňte si svoje nové hodinky obalem i s ochranou displeje. Obal je vyroben z jemného silikonu, na hodinky se nasadí a krásně přilne k hodinkám. Kryt na Amazfit dokonale chrání hodinky před mechanickým poškození. Velice vhodný pro náročné nošení, spor, řemeslníky a náročné uživatele.
€7,75
Momentálne nedostupné
Detail
Silikonový pásek na chytré hodinky 22mm 0
Silikónový pásik na hodinky 20mm
Kód: PA104/AZU
Silikónový farebný pásik na hodinky Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi s veľkosťou roztečie u hodiniek 20 mm. Pásik na hodinky sa ľahko pripne a pevne drží. Pásik je umývateľný.
€9,31
Skladom
Detail
kožený pásek II na hodinky xiaomi gts 1
Kožený opasok na hodinky Xiao GTS alebo BIP
Kód: X331/CER
Kožený opasok na hodinky Xiaomi Amazfit GTS alebo Xiaomi Amazfit Bip. Jemný hladký opasok s kovovou prackou v dvoch farbách.
€15,55
Objednané
Detail
Kožený pásek na chytré hodinky 22 5
Kožený pásek na chytré hodinky
Kód: PA105/ERN
Kožený opasok na chytré hodinky hodinky Xiaomi, Samsung, Huawei, Honor, Garmin. Jemný hladký pásik v dvoch farbách s bielym prešívaním a čiernou kovovou prackou.
€15,55
Momentálne nedostupné
Detail
kožený pásek na hodinky xiaomi gts 5
Elegantný kožený pásik na hodinky Xiao GTS alebo BIP
Kód: X332/CER
Elegantný kožený pásik na hodinky Xiaomi Amazfit GTS alebo Xiaomi Amazfit Bip. Jemný hladký opasok s farebným prešitím a kovovou prackou. Príjemný na ruky.
€16,33
Skladom
Detail
kožený pásek III na hodinky xiaomi gts 7
Magnetický pásek na Xiaomi Amazfit
Kód: X333/CER
Kožený magnetický pásik na hodinky Xiaomi Amazfit BIP / GTS a iné s veľkosťou rozstupu 20 mm. Dĺžka opasku sa prispôsobí zápästia 155-215 mm.
€17,11
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom