Xiaomi Amazfit GTS

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS príjemná konštrukcia v kovovom prevedení s pohodlným silikónovým pásikom. Chráňte si svoje nové hodinky puzdrom na používateľa a alebo si vymieňajte pásky môžu podľa nálady.

xiaomi amazfit gts

 

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

nabíječka pro chytré hodinky amazfit 1
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit GTS 2/GTR 2/ POP/
Kód: X395/XIAOMI
Dokovacia stanica pre inteligentné hodinky Xiaomi Huami Amazfit verzie GTS 2, GTR 2 a POP Súčasťou balenia: dokovacie stanice kábel USB
€7,70
Vypredané
Detail
nabíječka na chytré hodinky Xiaomi GTS GTR 0
Nabíječka pro Xiaomi Huami Amazfit GTS/GTR
Kód: X252/GTR
Dokovacia stanica pre chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit verzie GTS a GTR Súčasťou balenia: dokovocí stanice kábel USB
€7,70
Objednáno
Detail
nylonový pásek pro Xiaomi amazfit bip 18
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - řemínek
Kód: X315/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip, rozměr 20 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,70
Objednáno
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 3
Obal na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X323/ERN
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.  
€7,70
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 40
Puzdro na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: 2948/BIL
Obal na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku z vrchu a aj zo spodnej časti hodiniek. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.
€7,70
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts 20
Kryt na Xiaomi Amazfit GTS
Kód: X324/BIL
Kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Farebný plastový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Elegantný doplnok k hodinkám ktorý ich chráni pred mechanickým poškodenia a oderom.  
€8,10
Skladom
Detail
kryt na xiaomi amazfit gts ii 20
Kryt na Xiaomi Amazfit GTS II
Kód: X254/AZU
Zosilnený kryt na hodinky Xiaomi Amazfit GTS. Farebný plastový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Elegantný doplnok k hodinkám ktorý ich chráni pred mechanickým poškodenia a oderom.
€8,10
Skladom
Detail
silikonový pásek na hodinky 20 mm 1
Silikónový pásik na chytré hodinky - dvojfarebný
Kód: PA101/CM
Silikónový pásik na chytré hodinky. Náhradné pásik na chytré hodinky z rozstupom 20 mm v rôznych barvách.Pásek sa dá použiť na veľkú škálu šikovných hodiniek ako sú Garmin, Samsung Galaxy Watch,  Moto, Xiaomi, Huawei Watch, Nokia.
€8,10
Skladom
Detail
obal na hodinky amazfit GTS 2 0
XIAOMI AMAZFIT GTS 2
Kód: X350/BRO
Silikonový obal na hodinky AMAZFIT GTS 2 . Chraňte si svoje nové hodinky obalem i s ochranou displeje. Obal je vyroben z jemného silikonu, na hodinky se nasadí a krásně přilne k hodinkám. Kryt na Amazfit dokonale chrání hodinky před mechanickým poškození. Velice vhodný pro náročné nošení, spor, řemeslníky a náročné uživatele.
€8,10
Skladom
Detail
Silikonový pásek na chytré hodinky 22mm 0
Silikónový pásik na hodinky 20mm
Kód: PA104/AZU
Silikónový farebný pásik na hodinky Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi s veľkosťou roztečie u hodiniek 20 mm. Pásik na hodinky sa ľahko pripne a pevne drží. Pásik je umývateľný.
€9,70
Momentálně nedostupné
Detail
kožený pásek II na hodinky xiaomi gts 1
Kožený opasok na hodinky Xiao GTS alebo BIP
Kód: X331/CER
Kožený opasok na hodinky Xiaomi Amazfit GTS alebo Xiaomi Amazfit Bip. Jemný hladký opasok s kovovou prackou v dvoch farbách.
€16,30
Objednané
Detail
Kožený pásek na chytré hodinky 22 5
Kožený pásek na chytré hodinky
Kód: PA105/ERN
Kožený opasok na chytré hodinky hodinky Xiaomi, Samsung, Huawei, Honor, Garmin. Jemný hladký pásik v dvoch farbách s bielym prešívaním a čiernou kovovou prackou.
€16,30
Momentálne nedostupné
Detail
kožený pásek na hodinky xiaomi gts 5
Elegantný kožený pásik na hodinky Xiao GTS alebo BIP
Kód: X332/CER
Elegantný kožený pásik na hodinky Xiaomi Amazfit GTS alebo Xiaomi Amazfit Bip. Jemný hladký opasok s farebným prešitím a kovovou prackou. Príjemný na ruky.
€17,10
Skladom
Detail
kožený pásek III na hodinky xiaomi gts 7
Magnetický pásek na Xiaomi Amazfit
Kód: X333/CER
Kožený magnetický pásik na hodinky Xiaomi Amazfit BIP / GTS a iné s veľkosťou rozstupu 20 mm. Dĺžka opasku sa prispôsobí zápästia 155-215 mm.
€17,90
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom