Xiaomi Watch S1 Active

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Ochrana displeye na hodinky 0
3D ochranný kryt na inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit
Kód: X351/2E
Priehľadná 3D ochrana na chytré hodinky značiek Xiaomi Amazfit, na niekoľko typov hodiniek. Ochranná fólia veľmi dobre drží, chráni displej hodiniek a nejde spoznať, či ju máte.
€5,30
Skladom
Detail
obal na hodinky Xiaomi Watch S1 Active 1
Obal na Xiaomi Watch S1 Active
Kód: X407/ERN2
Obal na hodinky Xiaomi Watch S1 Active. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom. Obal veľmi dobre drží na hodinkách a tým aj ich lepšie chráni. Doporučujeme ochranu displeje.
€7,70
Skladom
Detail
Kryt na hodinky Xiaomi Watch S1 Active 7
Kryt na hodinky XIAOMI WATCH S1 ACTIVE
Kód: X409/BIL
Kryt na hodinky XIAOMI WATCH S1 ACTIVE. Obal na tieto hodinky je vyrobený z kvalitného plastu v rôznych farbách bez ochrany displeja. Obal sa na hodinky nacvakne a pevne drží. Nemusíte dávať dole remienok.  Kryt na hodinky XIAOMI WATCH S1 ACTIVE chráni hodinky proti mechanickému poškodeniu. Doporučujeme ochranu displeje.
€8,90
Skladom
Detail
outdoorový kryt na XIAOMI WATCH S1 ACTIVE 1
Outdoorový kryt na hodinky XIAOMI WATCH S1 ACTIVE
Kód: X414/BC
Outdoorový kryt na šikovné hodinky XIAOMI WATCH S1 ACTIVE s luminiscenčným efektom, teda v noci svietia nápisy. Veľmi odolný kryt, ktorý na hodinky nasadíte a veľmi pevne drží. Pri nasadení obalu na hodinky nemusíte dávať dole opasok. Obal nemá kryt na displej, odporúčame 3D kryty s sklenených vlákien.
€11
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom