AirPods

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

AirPods 50
Plastový obal na AirPods
Kód: AW17/ORA
 Poskytuje plnou ochranu vašeho zařízení. Vynikající design tlumící nárazy, chrání tělo vašich sluchátek před znečištěním, nárazem a poškrábáním, zabraňuje otěru.
€3,65
Skladom
Detail
AirPods 42
Silikonový obal na AirPods 2
Kód: AW14/AZU
Silikonový obal na AirPods. Ochraný kryt pro sluchátka v nabíjecím pouzdře AirPods 2. Vyroben z měkkého silikonu v různých barvách. Ze spodu zdiřka na nabíjecí kabel.
€3,65
Skladom
Detail
AirPods 11
Silikonový obal na AirPods 2 s karabinkou
Kód: AW15/AZU
Silikonový obal na AirPods s karabinkou na připnutí za poutko, pásek a jiné. Ochranný kryt pro sluchátka v nabíjecím pouzdře AirPods 2. Vyroben z měkkého silikonu v různých barvách. Zespodu zdířka na nabíjecí kabel.
€4,39
Skladom
Detail
AirPods 44
Držiak na slúchadlá AirPods
Kód: AW16/AZU
Držiak na slúchadlá AirPods. Farebná silikónová šnúrka na slúchadlá ktorá vám je postráži pri strate. Slúchadlá sa zasunú do obojku šnúrky a pevne drží. V niekoľkých farebných prevedení.
€5,50
Skladom
Detail
nylon pasek apple watch obr 2
Nylonový opasok pre APPLE WATCH 42/44 mm
Kód: AW19/VAR1
Nylonový pásik na hodinky Apple Watch pre veľkosť 42/44 mm. Tkaný nylonový remienok je vyrobený z viac ako 500 nití tkaných dohromady v jedinečnom farebnom vzore. Spájajúcej štyri vrstvy väzby vytvárajú jediný odolný pásik s pohodlným pocitom pripomínajúcim látku. Pásik na hodinky je veľmi príjemný o umývateľný.
€9,56
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom