XIAOMI Mi Watch

Malé hodinky so skvelou výbavou a podobností na Apple, sú Xiaomi Mi Watch. Chráňte si tieto nadupané hodinky obalom proti mechanickému poškodeniu.

Xiaomi Mi Watch -baner2

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Amazfit Mi 0
Obal na Amazfit Mi Watch
Kód: X349/BRO
Silikónový obal na hodinky Amazfit Mi Watch. Chráňte si svoje nové hodinky obalom aj s ochranou displeja. Obal je vyrobený z jemného silikónu, na hodinky sa nasadí a krásne priľne k hodinkám. Kryt na Amazfit dokonale chráni hodinky pred mechanickým poškodením. Veľmi vhodný pre náročné nosenie, spor, remeselníkov a náročných užívateľov.
€8,10
Skladom
Detail
Xiaomi Mi Watch 1
Obal na Xiaomi Mi Watch
Kód: X359/ERN
Obal na hodinky Xiaomi Mi Watch. Jemný farebný silikónový kryt na hodinky Xiaomi. Kryt chráni hodinky z boku a čiastočne aj z vrchu. Vhodný na extrémnejšie zaobchádzanie a lepšie odoláva proti otrasom a nárazom.
€8,10
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi Watch 2 Lite 6
Obal na Xiaomi Redmi Watch 2 Lite
Kód: X402/ERN
Silikónový obal na hodinky Xiaomi Redmi Watch 2 Lite. Chráňte si svoje nové hodinky obalom aj s ochranou displeja. Obal je vyrobený z jemného silikónu, na hodinky sa nasadí a krásne priľne k hodinkám. Kryt na Amazfit dokonale chráni hodinky pred mechanickým poškodením. Veľmi vhodný na náročné nosenie, spor, remeselníkov a náročných užívateľov.
€8,10
Skladom
Detail
kryt na hodinky Xiaomi Mi Watch 0
Kryt na Xiaomi Mi Watch
Kód: X370/BIL
Ochranný kryt na hodinky Xiaomi Mi Watch v rôznych farbách s ochranou aj cez displej. Chráňte si svoje hodinky novým luxusným krytom proti mechanickému poškodeniu. Obaly sú vyrobené priamo na hodinky Xiaomi Mi Watch, dobre padnú a nevypadávajú.
€9,30
Skladom
Detail
set na hodinky Redmi 2 lite 0
Set pre REDMI WATCH 2 LITE
Kód: X404/BIL
Set na hodinky XiaomiREDMI WATCH 2 LITE. Set obsahuje plastový rámček, do ktorého sa hodinky zacvaknú a nylonový opasok. Jednoduchá inštalácia, dobre drží a jednoduchá údržba. Keď sa zašpiní umyjete pod tečúcou vodou s mydlom na ruke.
€12,60
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom