Stojany

 

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

magnetický držák na mobilní telefon do auta 1
Magnetický držiak na mobil do auta
Kód: 4/CER
Magnetický držiak na mobil telefón alebo tablet CRDC nielen do auta. Kúpte si držiak do auta na mobilný telefón. Telefón sa k držiaku pripojí pomocou silného magnetu. Pevne drží. Súčasťou balenia je držiak a kovový pliešok pod obal.
€6,02
Skladom
Detail
hlinikový stojan malý 5
Kovový elegantní stojan na tablet/mobil
Kód: 90/CER
Kovový veľmi elegantný stojan na tablet / mobil. Ideálne sa hodí k silikónovým obalom. Stabilný, kvalitný stojan na tablety.
€8,04
Skladom
Detail
hlinikový stojan velký 15
Kovový elegantný dvojpolohový stojan na tablet / mobil
Kód: 89/CER
Kovový veľmi elegantné dvojpolohový stojan na tablet / mobil. Ideálne sa hodí k silikónovým obalom. Stabilný, kvalitný stojan na tablety.
€12,08
Skladom
Detail
Hlinik stojan 11
Kovový elegantný polohovacie stojan na tablet / mobil
Kód: 77/STR
Kovový veľmi elegantný polohovacie stojan na tablet / mobil. Ideálne sa hodí k silikónovým obalom. Stabilný, kvalitný stojan na tablety.
€15,72
Skladom
Detail
barevna bluetooth 0
Farebná klávesnica bluetooth
Kód: 103/BIL06
Farebná bluetooth klávesnica k vášmu tabletu. Kompatibilný s Android, Windows a iOS. Veľmi jednoduché pripojenie, s dlhou výdržou batérie. Malý rozmer 7 "tabletu a vo farbe čiernej 10". Vhodná ku všetkým šikovným telefónom, tabletom, k TV.
od €19,36
Skladom
Detail
Klavesnice s tauchpedem 9
Farebná klávesnica bluetooth s touchpad
Kód: 105/B
Barevná bluetooth klávesnice k vašemu tabletu. Kompatibilní s Android, Windows a iOS. Velice snadné připojení, s dlouhou výdrží baterie. Klávesnice vhodná pre 10" tablety. Vhodná ke všem chytrým telefonům, tabletům, k TV.
€21,78
Vypredané
Detail
10 palcová klávesnice 1
Slim klávesnica k tabletom 10" - bluetooth
Kód: K106/ERN
Tenká 10" klávesnica k tabletom, vhodná do obalu. 10" bluetooth klávesnica k vášmu tabletu. Kompatibilný s Android, Windows a iOS. Veľmi ľahké pripojenie, s dlhou výdržou batérie. Malý rozmer 10" tabletu. Vhodná ku všetkým chytrým telefónom, tabletom, k TV. Klávesnicu môžete pridať k tabletu do obalu
€24,21
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom