Xiaomi Redmi Note 9 / 9 PRO

Obaly na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 9/9 PRO

Xiaomi Redmi Note 9

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

obal na černý
Čierny silikónový obal na Xiaomi
Kód: X346/9
Jemný čierny silikónový obal na telefón Xiaomi viac variantov. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Naše puzdro na telefón Xiaomi sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Xiaomi chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby bola chránená a pritom nebránila funkčnému použitie. Obaly na:  Xiaomi Redmi Note 8T, Xiaomi Redmi Note 8PRO, Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi Note 9PRO, Xiaomi Poco F2 PRO
€6,90
Skladom
Detail
Skleněný obal na Xiaomi Redmi Note 9 12
Sklenený obal na Xiaomi Redmi Note 9
Kód: X335/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 9. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,90
Vypredané
Detail
Skleněný obal na Xiaomi Redmi Note 9 PRO 1
Sklenený obal na Xiaomi Redmi Note 9 PRO
Kód: X334/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 9 PRO (Redmi 9 Pro Max, Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S). Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€8,90
Vypredané
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom