PUZDRO NA HODINKY Samsung - obal

Obaly na hodinky Samsung Galaxy Watch. Kúpte si obal na hodinky, bude vám chrániť chytré hodinky proti mechanickému poškodeniu, nechceným nárazom a oderom.

baner-samsung watch

 

 

Stránka 1 z 2 - 28 položiek celkom

tvrzené sklo na hodinky samsung 1
Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Watch
Kód: S553/S3
Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Watch
€3,08
Skladom
Detail
3d folie na hodinky SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE2 2
Ochranná 3D folie pro display - Samsung Galaxy Watch Active 2
Kód: S573/40
Ochranná 3D folie pro chytré hodinky SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE2. Chraňte a zobrazte své nové hodinky proti poškrábání nebo mechanickému poškození.
€6,98
Momentálne nedostupné
Detail
nylonový pásek pro Xiaomi amazfit bip 18
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip - řemínek
Kód: X315/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit Bip, rozměr 20 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,37
Skladom
Detail
pásek na hodinky 0
Nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE - řemínek
Kód: X319/B
Náhradní nylonový pásek na hodinky Xiaomi Amazfit PACE, rozměr 22 mm. Pořiďte si nové řemínky na hodinky. Potřebujete na každý den jinou barvu? není problém. Řemínky se dají snadno sundat a znovu nasadit. Řemínky jsou vyrobeny z nylonu a zapínají se pomocí suchého zipu. Pásky k chytrým hodinkám jsou nový módní doplněk a styl
€7,37
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový pásik na hodinky 20 mm - remienok
Kód: PA107/VAR1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiao.
€7,37
Skladom
Detail
nylonový pásek 6
Nylonový pásik na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/VAR
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,37
Skladom
Detail
silikonový reminek na hodinky 20mm kolekce
Silikónový remienok na hodinky - 20 mm
Kód: PA110/AZU
Silikónový remienok na hodinky Samsung, Xiao, Garmin, Huawei, Honor a ďalšie s rozstupom 20 mm. Vyrobené z jemného silikónu, veľmi príjemného na dotyk v rôznych farbách. Vybavte sa farebným prevedenie pásku podľa nálady, veľmi jednoduchá výmena.
€7,37
Skladom
Detail
SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE SM R500 1
Kryt na Samsung Galaxy Watch Active2 SM-R820
Kód: S569/BRO
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch Active. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Samsung Galaxy Watch Active2 44mm SM-R820. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba skla.
€7,76
Skladom
Detail
Samsung Watch Active SM R500 11
Kryt na Samsung Watch Active SM-R500
Kód: S566/CER
Kryt na chytré hodinky Samsung Watch Active SM-R500, ktoré chránia aj display. Obal je z jemného silikónu a je aj napriek display.
€7,76
Skladom
Detail
Samsung galaxy watch 1
Obal na Samsung Galaxy Watch 42
Kód: S549/ERN
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu alebo inom poškodení. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Veľkosť 42 mm
€7,76
Skladom
Detail
SAMSUNG GALAXY WATCH 42mm 0
Obal na Samsung Galaxy Watch 42 - typ 2
Kód: S557/B
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch. Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání nebo jiném poškození. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost. Velikost 42  
€7,76
Skladom
Detail
Samsung galaxy watch typ2 1
Obal na Samsung Galaxy Watch 46 - typ 2
Kód: S554/BIL
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu alebo inom poškodení. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Veľkosť 46 mm
€7,76
Skladom
Detail
Samsung galaxy watch 1
Obal na Samsung Galaxy Watch ACTIVE
Kód: S559/ERN
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch ACTIVE. Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání nebo jiném poškození. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost. Velikost 40 mm verze SM-R500
€7,76
Skladom
Detail
silikonový kryt na samsung galaxy watch active 2 1
Obal na Samsung Galaxy Watch Active2 SM-R820
Kód: S571/ERN
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Samsung Galaxy Watch Active2 44mm SM-R820.
€7,76
Skladom
Detail
silikonový kryt na samsung galaxy watch active 2 1
Obal na Samsung Galaxy Watch Active2 SM-R830
Kód: S572/ERN
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodenia, poškriabaniu, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Samsung Galaxy Watch Active2 40mm SM-R830.
€7,76
Skladom
Detail
Samsung galaxy watch 1
Obal na Samsung Gear S3 Frontier
Kód: S550/ERN
Obal na hodinky Samsung Gear S3 Frontier. Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání nebo jiném poškození. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost. 
€7,76
Skladom
Detail
samsung gear sport SM R600 1
Obal na Samsung Gear Sport
Kód: S555/BIL
Obal na hodinky Samsung Gear Sport SM-R600 Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání nebo jiném poškození. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost.
€7,76
Skladom
Detail
SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE SM R500 1
Samsung Galaxy Watch Active
Kód: S558/CER
Obal na hodinky Samsung Galaxy Watch Active. Chraňte si svoje hodinky před mechanickým poškození, poškrábání nebo jiném poškození. Obaly jsou vyrobeny přímo na určitý typ a velikost. Jedná se o typ SM-R500
€7,76
Skladom
Detail

Stránka 1 z 2 - 28 položiek celkom