GARMIN VÍVOACTIVE 4

Príslušenstvo na hodinky Garmin vívoactive 4. Vyberte si doplnky na vaše nové hodinky a chráňte si ich obalom alebo sklom. Môžete si aj vymeniť opasok k hodinkám podľa vašej obľúbenej farby alebo nálady. Pásky na hodinky Garmin vívoactive 4 sú vyrobené z syntetickej kože alebo jemného silikónu.

Garmin vívoactive 4S

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin 2
3D ochranný kryt na chytré hodinky Garmin
Kód: GW118/G4S
Průhledná 3D ochrana na chytré hodinky značek Garmin, na několik typů hodinek. Ochranná folie velice dobře drží, chrání displej hodinek a nejde poznat, jestli jí máte.  
€5,30
Skladom
Detail
GARMIN VENU 2 GARMIN VÍVOACTIVE 4 1
Kryt na Garmin Venu 2/Garmin vívoactive 4
Kód: GW122/BRO
Obal na hodinky Garmin Venu 2 alebo Garmin vívoactive 4. Chráňte si svoje hodinky pred mechanickým poškodením, poškriabaním, apod. Obaly sú vyrobené priamo na určitý typ a veľkosť. Jedná sa o typ Garmin Venu 2/Garmin vívoactive 4. Súčasťou obalu je krytie display-e. Nie je potreba ochrany skla.
€8,90
Skladom
Detail
SET PRO GARMIN VENU 2 GARMIN VÍVOACTIVE 4 1
Set pro Garmin Venu 2/Garmin vívoactive 4
Kód: GW126/BRO
Elegantný set pre hodinky Garmin Venu 2/Garmin vívoactive 4 s ochranným puzdrom, ktoré chránia aj display hodiniek a kovovým remienkom v rovnakej farbe. Obal sa ľahko nasadí na hodinky, displej sa veľmi dobre ovláda, bez komplikácií. Opasok sa pripne k hodinkám a pevne drží. Urobte si z nevšedných šikovných hodiniek elegantný doplnok a štýl. Pozor, nepasuje na verziu S ( Garmin Venu 2S/Garmin vívoactive 4S).
€20,30
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom