Xiaomi Pad 5

Pokročilý tablet s operačným systémom MIUI, s 11 "displejom s výkonným procesorom Qualcomm Snapdragon 860. Obsahuje 4 reproduktory s podporou Dolby Atmos. Zaobstarali ste si tento tablet, nenechajte si ho zničiť poškriabaním alebo pri páde. Naše obaly a puzdrá vám síce nezaručí 100% ochranu, ale zmierni následky poškodenia. Obaly a tvrdené sklá pre vaše prístroje nájdete v našej ponuke.

 

Xiaomi pad 5

 

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

tvrzené sklo na tablet xiaomi mi pad 5 5
TVRDENÉ SKLO PRE XIAOMI MI PAD 5
Kód: X105/SAM
Tvrdené sklo pre tablet Xiaomi Mi Pad 5, sklo má dostatočnú tvrdosť, dokonalú priehľadnosť, veľmi tenké, odolné proti mastnotám.
€10,06
Skladom
Detail
silikonový obal na xiaomi pad 5
Silikónový kryt XIAOMI PAD 5
Kód: X101/TRA
Silikónový obal na tablet XIAOMI PAD 5. Obal je vyztižen okrasným čiernym rámom pre lepšiu ochranu vášho tabletu. Obal je vyrobený z jemného silikónu. Puzdro je priamo na tento typ, na iné nepasuje.
€14,10
Skladom
Detail
pouzdro na Xiaomi MI Pad 5 11 0
Jeans obal na XIAOMI PAD 5
Kód: X103/ED
Elegantné jeans puzdro na tablet Xiao PAD 5 11 ". Veľmi elegantné farebné puzdro na tablet Xiao PAD 5 s dvoma kapsičkami na platobné karty a uškom na stylus. Puzdro je z vonku látkové a tabliet sa uchytí do silikónového puzdra. Obal veľmi dobre chráni tablet pred vonkajšími vplyvmi a mechanickému poškodeniu.
€20,17
Skladom
Detail
obal na Xiaomi MI Pad 5 11 1
LUXUSNÉ PUZDRO XIAOMI PAD 5
Kód: X100/DTM
Luxusní obal na tablet XIAOMI PAD 5 ( rok 2021) je vyroben z kůže a tvrzeného plastu, do kterého se tablet zacvakne. Tablet v obalu drží velmi dobře a s pouzdrem se dá použít i jako stojánek.
€20,17
Skladom
Detail
flipové pouzdro pro xiaomi mi pad 5 1
Flipové púzdro pre Xiaomi Pad 5
Kód: X104/CER
Veľmi odolné a na dotyk príjemné puzdro pre váš nový tablet Xiaomi MI Pad 5 11". Obal je vyrobený z silikónu a palstu. Tablet v ňom veľmi dobre drží a je chránený pred nebezpečenstvom dôsledkom pádu a poškriabaniu.
€22,59
Skladom
Detail
Luxusní obal na Xiaomi Pad 5 7
ŠPECIÁLNE OBAL NA XIAOMI PAD 5
Kód: X102/ERN
Špeciálny rotačný obal na XIAOMI PAD 5 s pútkom pre stylus. Kryt na Xiaomi Pad 5 je vyrobený zo syntetickej kože s mäkčeným povrchom príjemný na dotyk. Obal presne sedí, všetky zdierky, kamery a tlačidlá sú voľne k dispozícii. Časť obalu možno veľmi dobre otáčať, Pri polohe stojanu môžete obal mať na výšku alebo na šírku.
€28,25
Vypredané
Detail
obal s klávesnicí na tablet xiaomi mi 5 4
Zosilnené puzdro na Xiaomi MI 5 s klávesnicou
Kód: 4752/HNE
Zosilnený obal s klávesnicou pre tablet XIAOMI PAD 5 11". Obal je vyrobený z jemnej umelej kože, na povrch veľmi príjemný. Pasuje veľmi dobre. Klávesnica je pripojená cez Bluetooth. Jednoduchá inštalácia. Klávesnica je v AJ a možno tam doinštalovať diakritika.
€56,54
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom