Xiaomi Pad 5

Pokročilý tablet s operačným systémom MIUI, s 11 "displejom s výkonným procesorom Qualcomm Snapdragon 860. Obsahuje 4 reproduktory s podporou Dolby Atmos. Zaobstarali ste si tento tablet, nenechajte si ho zničiť poškriabaním alebo pri páde. Naše obaly a puzdrá vám síce nezaručí 100% ochranu, ale zmierni následky poškodenia. Obaly a tvrdené sklá pre vaše prístroje nájdete v našej ponuke.

 

Xiaomi pad 5

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

silikonový obal na xiaomi pad 5
Silikónový kryt XIAOMI PAD 5
Kód: X101/TRA
Silikónový obal na tablet XIAOMI PAD 5. Obal je vyztižen okrasným čiernym rámom pre lepšiu ochranu vášho tabletu. Obal je vyrobený z jemného silikónu. Puzdro je priamo na tento typ, na iné nepasuje.
€13,71
Vypredané
Detail
pouzdro na Xiaomi MI Pad 5 11 0
Jeans obal na XIAOMI PAD 5
Kód: X103/ED
Elegantné jeans puzdro na tablet Xiao PAD 5 11 ". Veľmi elegantné farebné puzdro na tablet Xiao PAD 5 s dvoma kapsičkami na platobné karty a uškom na stylus. Puzdro je z vonku látkové a tabliet sa uchytí do silikónového puzdra. Obal veľmi dobre chráni tablet pred vonkajšími vplyvmi a mechanickému poškodeniu.
€19,61
Skladom
Detail
obal na Xiaomi MI Pad 5 11 1
LUXUSNÉ PUZDRO XIAOMI PAD 5
Kód: X100/DTM
Luxusní obal na tablet XIAOMI PAD 5 ( rok 2021) je vyroben z kůže a tvrzeného plastu, do kterého se tablet zacvakne. Tablet v obalu drží velmi dobře a s pouzdrem se dá použít i jako stojánek.
€19,61
Skladom
Detail
Luxusní obal na Xiaomi Pad 5 7
ŠPECIÁLNE OBAL NA XIAOMI PAD 5
Kód: X102/ERN
Špeciálny rotačný obal na XIAOMI PAD 5 s pútkom pre stylus. Kryt na Xiaomi Pad 5 je vyrobený zo syntetickej kože s mäkčeným povrchom príjemný na dotyk. Obal presne sedí, všetky zdierky, kamery a tlačidlá sú voľne k dispozícii. Časť obalu možno veľmi dobre otáčať, Pri polohe stojanu môžete obal mať na výšku alebo na šírku.
€27,47
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom