Xiaomi Redmi 9C

Novinka (1.10.2020) Xiaomi Redmi 9C. Chráňte si svoj nový telefón puzdrom a sklom proti poškodením. Obaly a púzdra sú vyrobené z príjemných materiálov, veľmi pevne a dobre chráni telefón a drží sa dobre v ruke. Sklenená púzdra vyzerajú veľmi luxusne a dajú vášmu telefónu Xiaomi Redmi 9C novú dimenziu.

Xiaomi Redmi 9C

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

tvrzené sklo na mobil xiaomi redmi 9C 1
Tvrdené sklo na mobil Xiaomi Redmi 9C
Kód: X340/9C
Tvrdené sklo na mobilný telefón značky Xiaomi Redmi 9C. Ochranné sklo na mobil Xiaomi Redmi 9C je vyrobené z tvrdeného skla je priamo pre daný typ telefónu. Sklo je kvalitný výroby a ľahko sa inštaluje. U niektorých modelov, ktoré majú kraje zaoblené, výrobca robí menšie skla, pretože nejdú ohnúť. Nie je to vada, ale vlastnosť.
€3,40
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi 9C 49
Farebný silikónový obal na Xiaomi Redmi 9C
Kód: X338/ERN
Jemný farebný silikónový obal na telefón Xiaomi Redmi 9C. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Naše puzdro na telefón Xiaomi Redmi 9C sú vyrobené z jemného silikónu TPU upraveného priamo na tento typ telefónu. Obal na telefón Xiaomi Redmi 9C chráni váš telefón proti vonkajším vplyvom. Puzdro na telefón má všetky zdierky voľne prístupné a tlačidlá sú zakryté tenkou vrstvou tak aby bola chránená a pritom nebránila funkčnému použitie. POZOR: obal nemá výplň u kamier
€6,07
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi 9C 38
Matné puzdro na Xiaomi Redmi 9C
Kód: X337/CER
Matný silikónový obal na Xiaomi Redmi 9C s farebne výraznými tlačidlami a farebným rámčekom.
€6,07
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi 9C 49
Barevný silikonový obal na Xiaomi Redmi 9C -typII
Kód: X341/ERN
Jemný barevný silikonový obal na telefon Xiaomi Redmi 9C . Chraňte si svůj nový telefon obalem přímo na něj. Naše pouzdro na telefon Xiaomi Redmi 9C jsou vyrobeny z jemného silikonu TPU upraveného přímo na tento typ telefonu. Obal na telefon Xiaomi Redmi 9C chrání váš telefon proti vnějším vlivům. Pouzdro na telefon má všechny zdířky volně přístupné a tlačítka jsou zakryta tenkou vrstvou tak aby byla chráněna a přitom nebránila funkčnímu použití. 
€6,83
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi 9C 4
Karbónový kryt Xiaomi Redmi 9C
Kód: X336/ED
Karbónový obal na Xiaomi Redmi 9C. Chráňte si svoj nový telefón obalom priamo na neho. Veľmi príjemný, jemný silikónový kryt s imitáciou karbónu.
€6,83
Skladom
Detail
obal na Xiaomi Redmi 9C 67
Obal na Xiaomi Redmi 9C - sklenený
Kód: X339/CER
Luxusný obal na mobilný telefón Xiaomi Redmi 9C. Chráňte si svoj nový mobilný telefón krytom priamo na neho. Kryt na Xiaomi Redmi 9C je vyrobený zo silikónu a skla. Dokonale sa prispôsobí tvaru vášho telefónu Xiaomi Redmi 9C. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€7,98
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom