Obal na Xiaomi Mi 9T

1 hodnotenie

Elegantní skleněný obal na mobilní telefon Xiaomi Mi 9T. Pořiďte si pro svůj nový telefon obal ze skla v pestrých barvách a elegantním vzhledem. Obaly jsou vyrobeny z tvrzeného skla a silikonového obalu. Je velmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavně velice pěkný. Jedinečný design umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkům a portům, aniž byste museli odstranit.

 

 

Kód: X330/FIA
€3,60 €3 bez DPH
Obal na Xiaomi Mi 9T
1 hodnotenie
Barva: Fialovo-růžová
Skladom (1 ks) | X330/FIA
€3,60
€3 bez DPH
Barva: Modrá-zelená
Objednáno | X330/MOD2
€3,60
€3 bez DPH
Barva: Nachovo-modrá
Objednáno | X330/NAC
€3,60
€3 bez DPH
Barva: Růžová-žlutá
Objednáno | X330/R
€3,60
€3 bez DPH
5,0 1 hodnotenie

Predstavujeme Vám neodolateľný šperk pre Váš Xiaomi Mi 9T - obal, ktorý nesie v sebe dokonalú harmóniu elegancie a odolnosti. Už žiadne kompromisy medzi štýlom a ochranou. Náš sklenený obal pre Váš mobilný telefón je majstrovským dielom designu, ktorý zároveň chráni Vašu investíciu pred nástrahami každodenného života.

Prečo sa uspokojiť s obyčajným, keď Váš telefón si zaslúži výnimočnosť? Tento obal je stvorený pre tých, ktorí chcú vyčnievať z davu. Pestré farby žiaria a zrkadlia Vašu osobnosť, zatiaľ čo elegantný vzhľad dodáva Vášmu Xiaomi Mi 9T nádych luxusu.

Vyrobený z pevného tvrdeného skla a doplnený o silikónovú bázu, tento obal poskytuje neprekonateľnú ochranu. Vaše zariadenie bude chránené pred poškriabaním, nárazmi a otrasmi bez toho, aby bolo narušené jeho krásne línie. A čo viac? Údržba je jednoduchá a rýchla, čo znamená, že Váš telefón môže vyzerať dokonale čisto každý deň.

Dizajn obalu bol starostlivo vytvorený tak, aby neobmedzoval funkčnosť Vášho telefónu. Jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom je samozrejmosťou, a to všetko bez potreby obal odstraňovať.

Váš telefón je viac než len prístroj - je to odraz Vašej osobnosti. Obaľte ho v luxuse, ktorý si zaslúži. Zvoľte náš sklenený obal a premeňte svoj Xiaomi Mi 9T na módny doplnok, ktorý vás bude každý deň tešiť.

5 Presvedčivých Benefity:
1. Elegancia na prvý pohľad: Prispôsobte si svoj telefón s obalom, ktorý vyniká unikátnou kombináciou farieb a elegantného dizajnu.
2. Odolnosť proti poškodeniu: Tvrdené sklo spoločne so silikónovým obvodom zaisťuje maximálnu ochranu pred pádmi, škrabancami a otrasmi.
3. Jednoduchá údržba: Vďaka vysoko kvalitným materiálom je obal jednoducho udržiavateľný a odolný proti odtlačkom prstov a nečistotám.
4. Plná funkčnosť: Obal je navrhnutý tak, aby neobmedzoval používanie telefónu – všetky tlačidlá a porty zostávajú ľahko dostupné.
5. Dlhotrvajúca krása: Investícia do obalu, ktorý nielenže chráni Váš telefón, ale zároveň udržuje jeho atraktívny vzhľad na dlhú dobu.

 

Funkce:

  • Pohodlné uchopení
  • Kompaktní, elegantní, stylové.

 

Materiál:

  • vysoce kvalitního TPU / gelu / pryžového a tvrzeného skla (TPU, PC, kalené sklo)

1. Sklenený obal Xiaomi Mi 9T 2. Elegantný obal pre Xiaomi 3. Tvrdené sklo obal Mi 9T 4. Xiaomi 9T silikónový obal 5. Pestré obaly Xiaomi Mi 9T 6. Ochranný obal Xiaomi 9T 7. Xiaomi Mi 9T príslušenstvo 8. Luxusný obal Mi 9T 9. Obal na mobil Mi 9T 10. Xiaomi Mi 9T kryt 11. Dizajnový obal Xiaomi 12. Xiaomi Mi 9T bezpečný obal 13. Praktický obal Mi 9T 14. Xiaomi Mi 9T ochrana 15. Mobilný obal pre manažéra 16. Obal Xiaomi pre teenagerov 17. Xiaomi Mi 9T senior príslušenstvo 18. Obal na Xiaomi pre školy 19. Xiaomi Mi 9T firma obal 20. Unikátny obal Xiaomi Mi 9T 21. Mi 9T obal s prístupom k tlačidlám 22. Obal na telefón s dizajnom 23. Xiaomi Mi 9T trendy obal 24. Výdržný obal pre Xiaomi 25. Obal Xiaomi Mi 9T jednoduchá údržba