Vhodný obal do výroby alebo skladu

Ste firma a zháňate pre nové tablety vhodný obal ktorý vydrží extrémnu záťaž, prach, nečistoty a tvrdé zaobchádzanie. Dobre sa drží a je príjemný nielen na dotyk ale aj na prácu?

 

Áno, máme pre vás nejaké možnosti.

Prvým, veľmi odolným a veľmi obľúbeným pri autoservisoch, v stavebníctve, skladoch, vo výrobe, pekári, dopravcovi, školy, škôlky a dodávali sme aj diaľničnú políciu.

na príklade budeme používať obaly na Lenovo tab m10 plus 3 generáciu, ale máme ich aj na iné tablety od Lenovo, Samsung, Realme, Xiaomi, Huawei

  

 

Pokiaľ vás tieto videá nepresvedčili, trochu produkt píšeme.

 

Z čoho sa obal skladá?

 

outdoor obal článek

 

  1. Rámček - tvrdý plastový rám. Niektoré verzie sú vybavené aj fóliou, ktorá chráni displej. Testovali sme ho a veľmi neodporúčame z dôvodu že fólia nepriľne priamo k displeju, neprilepí sa av rohoch odstáva a je problém krížikom hore vpravo vypnúť nejakú aplikáciu. Dá sa jednoducho odstrániť a odporúčame tvrdené sklo. Prečo, popíšem nižšie.

  2. váš tablet, ktorý ste si zaobstarali. Prosím pozor. Obal je pre presný typ - model tabletu. Orientujte sa podľa TB.... napríklad u tohto modelu TB132.

  3. pevný vnútorná časť - čiže kostra obalu vyrobená z tvrdeného plastu. Vnútri je ešte vystužená mäkkým molitanom na prichytenie tabletu. Plast do ktorého sa zacvakne rámček, drží stojan a otočný kĺb s popruhom na ruku. Dá sa pripojiť (je v sade) aj popruh cez rameno.

  4. odolný farebný silikónový obal - ten má funkciu znížiť dôsledky nárazu, treciu funkciu proti nechcenému pohybu, príjemný na dotyk a dáva celej sade okrasný design.

Ako celok je to veľmi odolný obal a ideálny pre vašu ochranu nového tabletu v drsných podmienkach.

 

baner pro firmy

 

Tvrdené sklo na tablet.

Väčšinou je to posledná položka, a tá sa veľmi často zabúda, napriek tomu je veľmi dôležitá a to z dôvodu pevnosti displeja. Tvrdené sklo nemá funkciu iba proti poškriabaniu displeja, alebo bráni proti nadmernej špine a mastnote, ona má aj iné vlastnosti a raz je že zmierňuje následky rozbitia napríklad pri páde.
Keď tablet padá napríklad na roh, v dotyku so zemou sa začnú deformovať plasty a všetko okolo, aj keď máme tablet v obale (čím vystuženejší obal, tým lepšie) talk predsa len tam nejaká deformácia je a pre sklo je to katastrofa. Plasty elektronika, drôty, baterka vydržia, ale sklo veľmi rado chrumkne. Pokiaľ na ňom máte tvrdené sklo tak v mieste nárazu rozloží tlak na celú plochu a následok je miernejší, v lepšom prípade žiadny. Fólie túto vlastnosť nemali.
Kolmý oder na displej sa tiež rozloží po tvrdenom skle, zapruží a maximálne praskne, pokiaľ je ale väčší, odnesie to aj displej, ale to už musí byť väčšia rana.

 

baner displej