Obal pre naše malé princezné

Chránime, čo milujeme

Každý kúsok elektroniky, ktorý vstúpi do rúk našich detí, sa stáva nielen sprievodcom vzdelávania a zábavy, ale aj vzácnym pokladom. A ako každý poklad, aj tablet Xiaomi Redmi Pad SE si zaslúži maximálnu ochranu. Predstavujeme vám obal, ktorý je navrhnutý presne pre potreby našich malých princezien vo veku od 4 do 15 rokov.

Tento robustný, ale elegantný obal vo farbe ružovo-vínovej je viac než len ochranný doplnok. Je to výraz starostlivosti a lásky, ktorú chceme našim deťom poskytnúť. Vieme, že deti majú tendenciu hrať sa aj v náročnejších podmienkach, a preto tento obal prichádza s niekoľkými vrstvami ochrany, aby odolal drobným nehodám a pádom.

Vyrobili sme pevnosť

Hlavný rám obalu je vyrobený z tvrdených plastov, ktoré poskytujú pevnú oporu tabletu, a pritom zachovávajú jeho ľahkosť a manipulatívnosť. Silikónový povrch je nielen príjemný na dotyk, ale aj nekĺzavý, čo zaisťuje pevný úchop aj v tých najmenších rúčkach. A keď pridáme tvrdené sklo na displej, dostávame kombináciu, ktorá ponúka najvyššiu možnú ochranu.

Praktickosť v každom detaile

Všímame si tiež potrebu flexibility pri používaní tabletu. S obalom prichádza stojan pre pohodlné sledovanie obrazovky, pútko na ruku s možnosťou otáčania o 360 ° pre ľahké držanie, a tiež popruh cez rameno pre bezpečné nosenie. Každý prvok bol navrhnutý s ohľadom na praktickosť a bezpečnosť.

Elegancia, ktorá chrániobal pro princezny-malý

Tento obal nie je len o ochrane, je to aj štýlový doplnok, ktorý osloví každú malú dámu. Ružovo-vínová farba a jemné línie obalu dokážu potešiť oko a zároveň vyjadriť individualitu vašej dcéry.

Rodičia, ktorí chcú pre svoje deti to najlepšie, nájdu v tomto obale ideálneho spojenca. Nielenže ochráni tablet pred nástrahami každodenného používania, ale zároveň podčiarkne jedinečnosť a krásu detského sveta. Investícia do ochrany tabletu je investíciou do pokoja a istoty, že vaše deti môžu bez obáv preskúmavať, učiť sa a rásť.

Spoločne chránime radosť z objavovania

 

 

Outdoorový kryt na Xiaomi Redmi Pad SE

Outdoorový kryt na tablet Xiaomi Redmi Pad SE s uhlopriečkou 11". Tento obal je veľmi odolný obal zložený s niekoľkými vrstiev.Obal je veľmi vhodný pre horšie zaobchádzanie, znesie aj menšie pády.S kombináciou tvrdeného skla na displeji dáva najväčšiu bezpečie vášmu novému tabletu.Kryt je pevný (použité tvrdené plasty ako rám tabletu) silikónový povrch ktorý je príjemný na dotyk a množstvom doplnkov ako sú stojanček, pútko na ruku s možnosťou otáčania o 360 ° alebo popruh cez rameno.

Kúpite tu.

 

 

1. Obal na tablet pre deti 2. Ochranný obal Xiaomi Redmi Pad SE 3. Detský obal na tablet 4. Bezpečný obal na elektroniku 5. Robustný obal na tablet 6. Tabletový obal s popruhom 7. Obal na tablet s pútkom 8. Tabletový obal s ochranou displeja 9. Elegantný detský obal na tablet 10. Tabletové puzdro pre školy 11. Multifunkčný obal na tablet 12. Tabletový obal odolný proti pádom 13. Obal na tablet s tvrdeným sklom 14. Tabletový obal s praktickosťou 15. Silikónový obal na tablet Ochrana tabletu pre deti 17. Ochranné puzdro pre elektroniku 18. Tabletový obal s držiakom 19. Obal na tablet pre teenagerov 20. Obal na tablet pre rodiny