Nabíjačky na hodinky Amazfit - Xiaomi

Náhradné nabíjačky pre chytré hodinky Amazfit a Xiaomi Watch: Čo Treba vedieť

Chytré hodinky sa stali neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí. Ako Amazfit, tak Xiaomi Watch ponúkajú množstvo funkcií, ktoré zahŕňajú sledovanie fitness aktivít, zobrazovanie notifikácií zo smartfónu alebo dokonca GPS sledovanie. Avšak, ako všetky elektronické prístroje, aj múdre hodinky vyžadujú pravidelné nabíjanie, aby mohli fungovať. Tu prichádzajú do hry náhradné nabíjačky, ktoré môžu byť užitočné, pokiaľ sa originálna nabíjačka stratí, poškodí alebo chcete mať viac nabíjacích možností na rôznych miestach.

Pri výbere náhradnej nabíjačky je dôležité venovať pozornosť niekoľkým kľúčovým aspektom, aby sa zabezpečilo, že bude kompatibilné s vašimi hodinkami. Tu sú niektoré základné informácie, ktoré by ste mali mať na pamäti:

Vyberať by sme mali podľa popisu a presnej verzie hodiniek. Napríklad hodinky: Xiaomi Amazfit GTR 47 mm, Xiaomi Amazfit T-rex, Xiaomi Amazfit GTR lite a iné alebo podľa rozstupu.

 

Rozstup nabíjacích kontaktov:
nabíječky na chytré hodinky - rozteč

- 1,1 cm: Niektoré modely chytrých hodiniek Amazfit a Xiaomi majú nabíjacie kontakty umiestnené vo vzdialenosti 1,1 cm od seba. Pri nákupe nabíjačky sa uistite, že rozstup kontaktov zodpovedá vášmu modelu hodiniek.
- 1,3 cm: Iné modely môžu mať kontakty rozložené ďalej od seba, s rozstupom 1,3 cm.
- 1,8 cm: A existujú aj hodinky, ktoré vyžadujú ešte väčší rozstup kontaktov, konkrétne 1,8 cm.

 

1.8 cm (1,75 cm) 1,3 cm (1,4 cm) 1,1 cm
Amazfit GTR4
Amazfit GTR4 pro
Amazfit GTS4
Amazfit T-Rex 2 (A2169)
Amazfit GTR3 pro
Amazfit GTR3
Amazfit GTS3
Amazfit CHEETAH PRO
Amazfit CHEETAH
Amazfit T-Rex Ultra
Amazfit GTS4 Mini
Amazfit Bip 3
Amazfit Bip 3 Pro
Amazfit T-Rex Pro A2011
Amazfit T-Rex Pro
Amazfit GTR 2E
Amazfit GTS 2E
Amazfit GTS 2 Mini
Amazfit GTR 2
Amazfit POP Pro
Amazfit POP
Amazfit GTR 2
Amazfit GTS 2
Amazfit Bip U
Amazfit Zepp E
Amazfit Zepp Z
Amazfit A1918/A1951
Amazfit A1968/A2009
Amazfit A1935/A1957
Amazfit GTS
Amazfit GTR 47 mm
Amazfit GTR 42 mm
Amazfit T-rex
Amazfit GTR lite
Ponuka tu Ponuka tu Ponuka tu

 

Materiál a farba:
- Náhradné nabíjačky sú typicky vyrobené z plastu, čo je štandardný a odolný materiál.
- Farba býva čierna, čo je univerzálna a ľahko sa kombinuje s väčšinou elektronických príslušenstva.

 

Nabíjanie:

nabíječky na chytré hodinky - rozteč1

- Špecifikácia nabíjania DC 5V-1,0A je bežný štandard pre USB nabíjačky. Znamená to, že nabíjačka poskytuje výstupné napätie 5 voltov s prúdom 1 ampér. To by malo byť dostatočné na nabíjanie šikovných hodiniek, ale vždy je dobré sa pozrieť na špecifikácie vašich hodiniek a uistiť sa, že je tento výkon kompatibilný.

Pri výbere náhradnej nabíjačky je tiež dôležité skontrolovať, či má správnu koncovku pre vaše hodinky a či je na druhej strane štandardný USB konektor, ktorý umožní ľahké pripojenie k počítaču alebo USB adaptéru.

 

 

Alebo môžeme ponúknuť rovno nabíjaciu "placku" do USB.

 

nabíječky na chytré hodinky - rozteč2

nabíječky na chytré hodinky - 1,3

1. Nabíječky Amazfit 2. Nabíječky Xiaomi Watch 3. Náhradní nabíječky chytrých hodinek 4. Amazfit nabíjecí kabel 5. Xiaomi Watch nabíjecí dock 6. Amazfit GTR nabíječka 7. Amazfit T-Rex nabíječka 8. Amazfit GTR Lite nabíječka 9. Nabíječka chytrých hodinek 1,1 cm 10. Nabíječka chytrých hodinek 1,3 cm 11. Nabíječka chytrých hodinek 1,8 cm 12. Kompatibilní nabíječka pro Amazfit 13. Kompatibilní nabíječka pro Xiaomi 14. Univerzální nabíječka pro chytré hodinky 15. Přenosná nabíječka pro hodinky 16. Nabíjecí příslušenství pro hodinky 17. Chytré hodinky nabíjení 18. Fitness tracker nabíječka 19. Rozteč nabíjecích kontaktů hodinek 20. Kvalitní nabíječka pro hodinky 21. Nabíječka pro sportovní hodinky 22. Multifunkční nabíječka hodinek 23. Nabíječka pro hodinky s GPS 24. Nabíječka pro notifikační hodinky 25. Nabíječka pro hodinky s fitness funkcemi 26. Amazfit a Xiaomi nabíjecí řešení 27. Nabíječka pro každodenní použití hodinek 28. Cestovní nabíječka pro chytré hodinky 29. Bezpečná nabíječka pro hodinky 30. Rychlonabíječka pro Amazfit a Xiaomi