TVRDENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite

Neohodnotené

Toto tvrdené sklo pre Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 je ideálnou ochranou pre váš tablet. Sklo ponúka prémiovú ochranu proti nárazom a poškriabaniu bez toho, aby ovplyvnilo citlivosť dotykovej obrazovky. Sklo má silnú odolnosť proti odtlačkom prstov vďaka oleofóbnemu povlaku. Užívajte si jasné a ostré farebné zobrazenie s týmto ochranným sklom, ktoré navyše zaisťuje, že vaša obrazovka zostane čistá a bez škrabancov. Jeho tvrdosť 9H zaisťuje maximálnu odolnosť proti poškodeniu. Sklo je ľahké nainštalovať a bez bublín, takže nemusíte mať obavy z aplikácie. Balenie obsahuje aj čistiacu sadu pre udržanie vášho tabletu v najlepšom stave. Chránite svoj Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4 s týmto tvrdeným sklom a udržujte ho vyzerať ako nový.
TVRDENÉ SKLO PRE SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4 SM - P610/613/615/619

Kód: 575/TVR
€10,10 €8,40 bez DPH
TVRDENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite
Neohodnotené
Velikost: TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4
Skladom (2 ks) | 575/TVR
€10,10
€8,40 bez DPH

Toto tvrdené sklo na tablet SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4 SM - P610 / 615. je vhodné pre ochranu vášho displey-e. Bezproblémovo sa nalepí a reakcie na dotyk a užívania sú perfektné.

TVRDENÉ SKLO PRE SAMSUNG GALAXY TAB S6 Lite 10,4 SM - P610 / 615.

Moderné tvrdené sklo vysokým rozlíšením "nepriestrelné sklo" je vyrobené zo špeciálneho tvrdeného skla. Sklo poskytuje spoľahlivú a optimálnu ochranu zariadenia.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4, tvrdené sklo, ochranné sklo, odolné proti nárazom, odolné proti poškriabaniu, oleofóbny povlak, odolné proti odtlačkom prstov, tvrdosť 9H, jednoduchá inštalácia, bez bublín, čistiaca sada, ochrana tabletu, prémiová ochrana.

 

Vlastnosti tvrdených skiel na tablety Samsung:

  • H9 tvrdosť 2.5D
  • 0,3 mm tenké
  • odolný proti poškriabaniu
  • 100% perfektný pre Samsung
  • Doplnky k inštalácii skla

 

Ako aplikovať sklo na displej tabletu

1) kontrola skla, či je správna veľkosť

2) dôkladné očistenie displeja
    -mokrým handričkou 1
    -suchým handričkou 2
    -absorber -odstraní prachové častice

3) nalepenie sklá
Od skla dolepíme kryciu fóliu a jednou stranou presne priložíme na hranu displeja. Pomaly pokladáme. Sklo sa začne v Prijatie na displej, môžeme mu pomôcť vyhlzením od stredu ku kraju.

4) všetko hotové :-)

 

 

Skontrolujte pred zakúpením názov modelu a veľkosť displeja prístroja. Tak sa možno vyhnúť zbytočným nejasnostiam a výmenou za iný typ.

pozor:
Sklá sú krehká a neodborná manipulácia môže sklo poškodiť

Součást balení:

  • tvrzené sklocistici_prostredky_na_tvrzene_sklo
  • čistící hadřík - mokrý
  • čistící hadřík - suchý
  • absorber - na prach a malé částice