Silikónový kryt SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019

1 hodnotenie

Jemný silikónový obal na tablet SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 verzie SM-T290 alebo verzie SM-T295. Jedná sa o 8" tabliet. Tablet sa do puzdra zasunie a pevne drží. Tlačidlá sú prekryté slabou vrstvou silikónového obalu, tak sa prach ani vlhkosť dovnútra nedostane a pritom sú dobre ovládateľné.

S naším silikónovým obalom nebudete musieť robiť kompromisy medzi ochranou a funkčnosťou. Tlačidlá sú chránené tenkou, ale robustnou vrstvou, ktorá bráni vniknutiu prachu a vlhkosti, pričom zachováva haptickú odozvu, ktorú od vášho zariadenia očakávate.

samsung A8-maly

Kód: 568/A8
€7,90 €6,60 bez DPH
Silikónový kryt SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019
1 hodnotenie
Silikonové pouzdro: SAMSUNG GALAXY TAB A8
Skladom (2 ks) | 568/A8
€7,90
€6,60 bez DPH
5,0 1 hodnotenie

Ochráňte svoj SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 s Eleganciou a praktickosťou

Predstavujeme Vám Silikónový kryt SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 - nevyhnutný doplnok na každodennú ochranu Vášho tabletu. Tento kryt je viac ako len ochranná vrstva; je to sľub bezpečia, štýlu a pohodlia, ktorý drží krok s vašim dynamickým životným štýlom.

Nechajte svoj tablet žiariť cez
Naše transparentné silikónové puzdro nie je len ďalším obalom. Je to tichý hrdina, ktorý sa stará o to, aby bol váš tablet chránený bez toho, aby zakrýval jeho elegantný dizajn. Jemný, ale odolný silikón znesie nárazy a škrabance, zatiaľ čo vy si môžete byť istí, že váš tablet vyzerá rovnako dobre ako v deň, keď ste ho vybalili z krabice.

Ovládanie bez prekážok
S naším silikónovým obalom nebudete musieť robiť kompromisy medzi ochranou a funkčnosťou. Tlačidlá sú chránené tenkou, ale robustnou vrstvou, ktorá bráni vniknutiu prachu a vlhkosti, pričom zachováva haptickú odozvu, ktorú od vášho zariadenia očakávate.

Jednoduchá inštalácia, bezpečné používanie
Vloženie vášho SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 do nášho puzdra je hračka. Obal sa perfektne prispôsobí, zaisťuje pevný úchop a zabraňuje nechcenému vysunutiu. S naším puzdrom je váš tablet v bezpečí - a vy môžete pokračovať vo svojich aktivitách s pokojnou mysľou.

Vlastnosti, ktoré presvedčia
- Prispôsobivý dizajn: Jemný silikón obopína váš tablet ako druhá koža, zachováva jeho štíhlosť a nezaťažuje vás nadbytočnou hmotnosťou.
- Transparentnú eleganciu: Prečo skrývať krásu vášho tabletu? Transparentné prevedenie umožňuje designu vášho SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 plne žiariť.
- Vysoká ochrana: Silikónový materiál efektívne absorbuje nárazy a chráni pred škrabancami, zatiaľ čo zachováva ľahký prístup ku všetkým portom a tlačidlám.
- Hygienický štít: Zamedzujte vniknutiu prachu a vlhkosti s naším obalom, ktorý pokrýva všetky tlačidlá a udržuje váš tablet čistý a funkčný.
- Bezstarostná manipulácia: Jednoduchá inštalácia a pevné držanie zaisťujú, že váš tablet zostane v bezpečí, nech ste kdekoľvek.

Investujte do Silikónového krytu SAMSUNG GALAXY TAB A 8.0 2019 a užite si pokoj, že je váš tablet chránený s maximálnou možnou eleganciou a efektivitou. Vaša spokojnosť je naším záväzkom. Objednajte teraz a pridajte dlhovekosť a štýl k vášmu digitálnemu spoločníkovi!

Vlastnosti:

  • jemný silikón
  • transparentné
  • chráni proti mechanickému poškodeniu
  • nebráni k ľahkému ovládaniu

1. Silikónový kryt Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 2. Ochranné puzdro pre Galaxy Tab A 3. Transparentný obal pre Samsung tablet 4. Ochrana tabletu pred škrabancami 5. Odolný silikónový obal Samsung 6. Vodeodolné puzdro pre Galaxy Tab A 7. Elegantné 8. Praktický kryt pre Samsung Galaxy Tab 9. Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 príslušenstvo 10. Kvalitné ochranné puzdro pre tablet 11. Bezpečné používanie tabletu s obalom 12. Hygienický kryt pre tablet 13. Ochrana tabletu pred nárazmi 14. Ľahký silikónový obal pre tablet 15. Jednoduchá inštalácia obalu na tablet 16. Funkčný ochranný kryt pre tablet 17. Puzdro s haptickou odozvou pre Samsung 18. Ochranný štít pre Galaxy Tab A 19. Tabletové puzdro na každodenné použitie 20. Prispôsobivý dizajn obalu pre tablet