Lenovo TAB P11 5G - príslušenstvo pre tento tablet

Tablety se staly důležitou součástí našeho každodenního života. Ať už je používáme k práci, studiu, k zábavě nebo ke komunikaci s našimi blízkými, vždy se nám hodí mít je chráněné. Zvláště pokud se jedná o high-end model, jako je Lenovo TAB P11 5G. V tomto článku se podíváme na některé produkty, které mohou pomoci zachovat tablet v bezvadném stavu.

V článku máme produkty pro Lenovo TAB P11 5G  Kód výrobce:  Model- ZA8Y0032CZ, Produkt Lenovo® TB-J607Z Lenovo TAB P11 5G - 1

Obaly a kryty pre Lenovo TAB P11 5G

Obaly a kryty pre tablet Lenovo TAB P11 5G sú určené na ochranu tabletu pred nárazmi, pádmi a poškriabaním. Okrem toho môžu tiež poskytnúť určitú mieru odolnosti voči vode a prachu.

Na našom eshope máme dispozícii široká škála obalov a krytov, ktoré sú navrhnuté tak, aby perfektne pasovali na tento konkrétny model tabletu. Niektoré z nich sú vyrobené z tvrdého plastu, zatiaľ čo iné z mäkkého silikónu alebo koženky. Niektoré kryty tiež obsahujú stojany, ktoré uľahčujú sledovanie videí alebo písanie na tablete.

 

Silikonové obaly na Lenovo TAB P11 5Gsilikonový obal na lenovo tab P11 0

Silikónové kryty sú obľúbené medzi deťmi, veľký záujem je o ne aj v školách a škôlkach. Tieto obaly sú vyrobené z jemného silikónu, v rôznych farbách as integrovaným stojanom. Rohy tabletu sú vystužené a veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu, otrasom a zmiernia následky pádu. Vystužené rohy aj majú funkciu, keď položíte tablet na stôl displejom dole, displej sa stola nedotýka a je od neho cca 5 mm.

 

Flipové pouzdro pro Lenovo tab P11 5G FLIPOVÉ POUZDRO PRO lenovo tab P11 0

Veľmi odolné a na dotyk príjemné puzdro pre váš nový tablet Lenovo P11 5G TB-J607 11", jedná sa o prvú generáciu.. Obal je vyrobený z silikónu a plastu. Tablet v ňom veľmi dobre drží a je chránený pred nebezpečenstvom dôsledkom pádu a poškriabaniu .

 

OUTDOOROVÝ KRYT NA LENOVO TAB P11 5Ghybridní obal na lenovo tab P11 1

Outdoorový obal na tablet Lenovo Tab P11 5G TB-J607 11", jedná sa o prvú generáciu.. Veľmi odolný obal pre nešetrné zaobchádzanie ochráni váš nový tablet. Vhodný pre extrémne športy alebo profesie. Obal je zložený z niekoľkých vrstiev a veľmi dobre chráni tablet pred mechanickým poškodením Puzdro pre tablet Lenovo P11 5G s otočným držiakom.Tvrdené sklá pre Lenovo TAB P11 5G tvrzené sklo pro lenovo tab P11

Ďalším spôsobom, ako chrániť tablety Lenovo TAB P11 5G, je použitie tvrdeného skla. Tento produkt je navrhnutý tak, aby chránil displej tabletu pred poškriabaním alebo prasknutím.

Tvrdené sklo pre tablet Lenovo TAB P11 5G je vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči škrabancom a odtlačkom prstov. Navyše je tiež veľmi tenké a priehľadné, takže neovplyvňuje kvalitu zobrazenia na displeji.

 

 Ak chcete predĺžiť životnosť svojho tabletu Lenovo TAB P11 5G a udržať ho v čo najlepšom stave, mali by ste zvážiť investíciu do kvalitného obalu, krytu a tvrdeného skla. Tieto produkty vám nielen pomôžu chrániť váš tablet, ale taktiež zlepšia jeho funkčnosť a estetický vzhľad.