TVRDENÉ SKLO na LENOVO YOGA BOOK 10,1

3 hodnotenia

Tvrdené sklo na LENOVO YOGA BOOK 10,1". Obsah balenia sa skladá z jedného skla. Sklo je na display. Chráňte si svoj skvelý tablet Lenovo yoga book 2 v 1 proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu display-e.

Zachovajte krásu a funkčnosť vášho Lenovo Yoga Book 10,1" s naším prvotriednym tvrdeným sklom, ktoré je synonymom dokonalej ochrany. Vieme, že váš tablet je pre vás nielen nástrojom pre prácu a zábavu, ale aj cenným spoločníkom, ktorý zaslúži maximálnu starostlivosť.

Dostupnosť Skladom (38 ks)
Kód: 2227
€6,40 €5,30 bez DPH
TVRDENÉ SKLO na LENOVO YOGA BOOK 10,1
3 hodnotenia
5,0 3 hodnotenia

 

Náš produkt je navrhnutý s ohľadom na precíznosť a jednoduchú aplikáciu, takže ho na displej vášho Lenovo Yoga Book aplikujete bez bublín a nečistôt. Tvrdené sklo ponúka výnimočnú odolnosť proti poškriabaniu a pri nechcenom kontakte s ostrými predmetmi. S hrubosťou 9H, ktorá je na stupnici tvrdosti minerálov tesne pod diamantom, je to najlepší štít, ktorý môže váš tablet mať.

Okrem bezkonkurenčnej ochrany ponúka naše tvrdené sklo tiež vynikajúcu optickú čistotu, takže si môžete užívať pôvodné farby a ostrý obraz vášho tabletu bez skreslenia. Jeho ultra tenký dizajn zaisťuje, že dotyková citlivosť zostane nezmenená, takže môžete písať, kresliť a navigovať s najvyššou presnosťou.

Nečakané nehody môžu spôsobiť, že sa obrazovka vášho tabletu stane nepríjemne poškriabanou alebo dokonca prasknutou. S naším tvrdeným sklom sa môžete týchto starostí zbaviť. Jeho jednoduchá inštalácia a odolnosť vám umožní pokračovať vo vašom hektickom životnom štýle s istotou, že váš tablet je v bezpečí.

Investujte do dlhodobej ochrany svojho Lenovo Yoga Book 10,1" a objednajte si naše tvrdené sklo ešte dnes. Uvidíte, že kvalita a bezpečie nemusí stáť majland.

Päť kľúčových výhod tvrdeného skla na Lenovo Yoga Book 10,1":

1. Maximálna ochrana: Odolnosť 9H zaisťuje, že váš tablet bude chránený proti poškriabaniu, prachu a nárazom.
2. Krištáľovo čistá obrazovka: Ultra priezračné sklo zaisťuje, že si môžete užívať neskreslené farby a ostrý obraz bez rušivých odleskov.
3. Udržuje dotykovú citlivosť: Super tenké sklo neovplyvňuje pôvodnú dotykovú citlivosť tabletu, umožňuje hladké písanie a kreslenie.
4. Jednoduchá aplikácia: Jednoduchá a rýchla inštalácia bez vzduchových bublín alebo zvyškov po odstránení.
5. Dlhodobá investícia: Tvrdené sklo predlžuje životnosť vášho Lenovo Yoga Book a ušetrí vám náklady na drahé opravy obrazovky.

Dodatočné parametre

Kategória: LENOVO YOGA BOOK
Hmotnosť: 0.5 kg