Silikónový kryt Honor 10 farebný

Neohodnotené

Jemný silikónový farebný obal na mobil Honor 10. Silikónový obal na telefón Honor 10 sa ideálne hodí pre ochranu Vášho mobilného telefónu. Telefón sa do puzdra zasunie a pevne drží. Tlačidlá sú prekryté slabou vrstvou silikónového obalu, tak sa prach ani vlhkosť do vnútra nedostane a pritom sú dobre ovládateľné. Obal má farebný rám a tlačidlá. Tvrdené sklá pre mobil Honor

 

Kód: O314/ERN
€6,80 €5,70 bez DPH
Silikónový kryt Honor 10 farebný
Neohodnotené
Barva: Červená
Skladom (84 ks) | O314/ERV
€6,80
€5,70 bez DPH
Barva: Modrá
Skladom (12 ks) | O314/MOD
€6,80
€5,70 bez DPH
Barva: Čierna
Skladom (81 ks) | O314/ERN
€6,80
€5,70 bez DPH

Honor 10

Pozor, nepasuje na Honor 10 View

Kryt z jemného silikónu na Honor 10 je veľmi príjemný, drží sa dobre a nekĺže. Honor 10 je v ňom ako v bavlnke, chránený pred nepriaznivými vplyvmi a poškriabaniu.

Priehľadný silikónový obal s farebným lemom pre mobilný telefón Honor 10 je praktickým a štýlovým doplnkom na ochranu vášho telefónu. Tento obal kombinuje transparentný dizajn na zachovanie pôvodného vzhľadu telefónu s farebným lemom pre dodanie osobitého štýlu. Tu je podrobný opis tohto produktu:

Priehľadný dizajn: Tento obal je vyrobený z priehľadného silikónového materiálu, ktorý umožňuje vidieť pôvodný dizajn a farbu vášho mobilného telefónu Honor 10. To znamená, že môžete stále vychutnávať krásu a estetiku vášho zariadenia.

Farebný Lem: Výrazným prvkom tohto obalu je farebný lem, ktorý obklopuje okraje telefónu. Lem je dostupný v rôznych farbách, čo vám umožňuje vybrať si taký variant, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu osobnému štýlu a preferenciám.

Ochrana proti poškriabaniu a odtlačkom: Silikónový materiál obalu chráni váš Honor 10 pred poškriabaním, odtlačkami prstov a drobnými nárazmi. To je užitočné, ak chcete udržať svoj telefón v čo najlepšom stave.

Jednoduchá Inštalácia a Odoberanie: Obal je možné ľahko nasadiť na telefón a rovnako ľahko odstrániť, čo uľahčuje údržbu a čistenie zariadenia.

Prístup ku Všetkým Tlačidlám a Portom: Obal má presne vyrezané otvory pre tlačidlá, porty a reproduktory, čo umožňuje bezproblémový prístup a plné využitie všetkých funkcií vášho telefónu.

Tenký a Ľahký Dizajn: Obal má tenký profil a zostáva ľahký, čo znamená, že nezväčšuje výrazne rozmery telefónu a zachováva pohodlné držanie v ruke.

Tento priehľadný silikónový obal s farebným lemom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú ochrániť svoj mobilný telefón Honor 10 pred poškodením a zároveň mu dodať štýlový vzhľad. Vďaka transparentnému dizajnu a výberu rôznych farebných lemov môžete jednoducho personalizovať vzhľad svojho telefónu a prispôsobiť ho svojmu vkusu.

 

 

1. Silikónový obal na Honor 10
2. Kvalitný obal na mobil
3. Ochrana pre telefón Honor 10
4. Silikónový obal na mobilný telefón
5. Farebný obal na Honor 10
6. Pevný obal na telefón
7. Puzdro na Honor 10
8. Ochranný obal pre Honor 10
9. Silikónový kryt na mobil Honor 10
10. Ochrana proti prachu a vlhkosti pre telefón
11. Ovládateľné tlačidlá na obale
12. Ochranný silikónový obal
13. Silikónové puzdro na Honor 10
14. Kvalitné puzdro na mobil
15. Vodeodolný obal na Honor 10
16. Obľúbený obal na Honor 10
17. Ochrana pre mobilný telefón
18. Silikónový kryt na Honor 10
19. Obal na telefón pre mužov, ženy a deti
20. Obal na telefón pre firmu, manažéra, teenagera, seniora
21. Obal na Honor 10 pre školu
22. Silikónový obal pre všetky vekové skupiny.

 

 

Chráňte si Váš mobilný telefón obalom priamo preňho. Obal chráni mobil Honor 10 pred vonkajšími vplyvmi a zmierni následky proti pádu.