Luxusné puzdro NA ASUS TRANSFORMER MINI T102HA

2 hodnotenia

Luxusné puzdro na ASUS TRANSFORMER MINI T102HA. Luxusné puzdro ochráni Váš tablet proti vonkajším vplyvom, prachu a mechanickému poškodeniu. Obal na ASUS TRANSFORMER MINI T102HA  je vyrobený zo syntetickej kože a tvrdeného plastu, vo vnútri s mäkkým polstrovaním. Proti otváraniu je vybavené magnetickým uzatváraním. Puzdro môžete použiť aj ako stojan na sledovanie filmov, alebo čítanie e-kníh. Zadná strana puzdra má výrez pre kameru. Do puzdra sa zmestí aj klávesnica.

 

 

Kód: 435/ERV
€5,60 €4,70 bez DPH
Luxusné puzdro NA ASUS TRANSFORMER MINI T102HA
2 hodnotenia
Barva: Červená
Skladom (1 ks) | 435/ERV
€5,60
€4,70 bez DPH
Barva: Fialová
Skladom (2 ks) | 435/FIA
€5,60
€4,70 bez DPH
Barva: Nachová
Skladom (1 ks) | 435/NAC
€5,60
€4,70 bez DPH
Modrá: Světle modrá
Skladom (1 ks) | 435/SV
€5,60
€4,70 bez DPH
4,0 2 hodnotenia

Luxusné puzdro na ASUS TRANSFORMER MINI T102HA. Luxusné puzdro ochráni Váš tablet proti vonkajším vplyvom, prachu a mechanickému poškodeniu. Obal na Zenpad je vyrobený zo syntetickej kože a tvrdeného plastu, vo vnútri s mäkkým polstrovaním. Proti otváraniu je vybavené magnetickým uzatváraním. Puzdro môžete použiť aj ako stojan na sledovanie filmov, alebo čítanie e-kníh. Zadná strana puzdra má výrez pre kameru.

Popis:

  • zadný diel - tvrdený plast a umelá koža
  • predný diel - umelá koža
  • priestor pre klávesnicu

 

Kompatibilita:

ASUS TRANSFORMER MINI T102HA

Upozornenie:
Puzdro na tablet ASUS TRANSFORMER MINI T102HA  je určené priamo pro tento typ tabletu, jeho plastová štruktúra tablet drží, ale nie je vhodná k príliš častému vyberaniu a zacvakávaniu. Pri páde tabletu, puzdro tablet stopercentne neochráni, ale zmierni následky pádu, zadná časť puzdra môže prasknúť. Nepoužívajte vo vlhkom prostredí, v mrazoch a ani nevystavujte priamemu slnku. Pri rozbití môžu vzniknúť ostré hrany. Nezodpovedáme za škody spôsobené nevhodným používaním.