Nylonové řemínky na hodinky - pásky

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

nylonový pásek 6
Nylonový opasok na hodinky 22 mm - remienok
Kód: PA102/1
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 22 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,64
Skladom
Detail
nylonový pásek 45
NYLONOVÝ PÁSIK NA HODINKY 20 MM - REMIENOK
Kód: 3485/SEV
Náhradné nylonový pásik na hodinky chytré hodinky pre rozmer 20 mm. Kúpte si nové remienky na hodinky. Potrebujete na každý deň inú farbu? Nie je problém. Remienky sa dajú ľahko zložiť a znova nasadiť. Remienky sú vyrobené z nylonu a zapínajú sa pomocou suchého zipsu. Pásky k šikovným hodinkám sú novým módnym doplnkom. Vhodné pre hodinky Huawei, Honor, Samsung, Xiaomi.
€7,64
Skladom
Detail
nylono kožený pásek na chytré hodinky 0
Kožený - nylonový pásik na hodinky - 22mm
Kód: PA112/B
Nový módny nylonový pásik na chytré hodinky doplnený kožou. Módny štýl pre vaše chytré hodinky. Odlíšte svoje hodinky novým pásikom. Hodinky sú pre veľkosť rozstupu remienka 22 mm.
€14,51
Skladom
Detail
Sportovní koženo nylonový pásek na chytré hodinky 0
Sportovní koženo-nylonový pásek na chytré hodinky - 22mm
Kód: PA135/ERN4
Športový módny nylonový opasok na chytré hodinky doplnený kožou. Módny štýl pre vaše múdre hodinky. Odlíšte svoje hodinky novým pásikom. Hodinky sú pre veľkosť rozstupu remienka 22 mm.
€14,51
Skladom
Detail
Sportovní koženo nylonový pásek na chytré hodinky 0
Športový koženo-nylonový opasok na chytré hodinky - 20mm
Kód: PA134/ERN
Športový módny nylonový opasok na chytré hodinky doplnený kožou. Módny štýl pre vaše múdre hodinky. Odlíšte svoje hodinky novým pásikom. Hodinky sú pre veľkosť rozstupu remienka 20 mm.
€14,51
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom