Honor 9X

Zaobstarali ste si nový telefón Honor 9X a zháňate na neho pekný obal? Puzdro, tak aby chránilo telefón a zároveň elegantným doplnkom za ktorý sa nebudete hanbiť. Obaly sú vyrobené priamo na typ Honor 9X.

honor 9X

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

skleněný obal na honor 9X 1
Sklenený obal na Honor 9X
Kód: H143/ERN
Elegantný sklenený obal na mobilný telefón Honor 9X. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.  
€8,85
Objednané
Detail
elegantní obal na honor 9X 2
Luxusný obal na Honor 9X
Kód: H144/CER
Elegantný skleneno-kožený obal na mobilný telefón Honor 9X. Kúpte si pre svoj nový telefón obal zo skla a syntetickej kože v pestrých farbách a elegantným vzhľadom. Obaly sú vyrobené z tvrdeného skla, syntetickej kože a silikónového obalu. Je veľmi pevný a bezpečný, výborný na údržbu a hlavne veľmi pekný. Jedinečný dizajn umožňuje ľahký prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom, bez toho aby ste museli odstrániť.
€13,94
Momentálne nedostupné
Detail

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom